Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Więcej serwisów w Video Pass


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Więcej serwisów w Video Pass

Pytałem się kilkukrotnie, data wprowadzenia nieznana. Czat niestety Ci nie udzieli odpowiedzi na to pytanie, bo oni sami nie wiedzą kiedy to zostanie wprowadzone. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Więcej serwisów w Video Pass

Noi dalej w flexie nie ma a w abo Orange jest. Coś długo wprowadzają do flexa.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Więcej serwisów w Video Pass

Trzeba uzbroić się w cierpliwość.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Więcej serwisów w Video Pass

Od października wprowadzają. No nie licząc przygotować do wprowadzenia w Orange abo to nawet dłużej. Bez przesady to nic skomplikowanego do wprowadzenia zwyczajnie chyba nie mają tego zamiaru wprowadzic i tyle. Póki co ta proteza video pass'a jest nie do użycia lepiej w tm a szkoda. W tm oprócz pakietu wtakim wypadku trza kupić jakiś pakiet choć niewielki bo wiadomo w takich apkach reklamy lecą z pakietu internetowego. WP pilot ciężko bez neta włączyć chociaż da się ale nie ma się epg a tv nie zawsze się włączy chyba że ktoś ma pakiet bez reklam ipla normalnie chodzi bo reklamy mają u sb Player różnie chodzi. Więc mimo wszystko warto mieć kilka GB oprócz pakietu super video dlatego łatwiej byłoby gdyby w Orange flex działało więcej apek w video pass skoro już się korzysta z neta. A tak trzeba dodatkowo kupować kilka GB w tm do supervideo


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Więcej serwisów w Video Pass

@Emill1 jeżeli nie chcesz mieć reklam instalujesz takie aplikacje jak adguard, czy dodajesz DNS do telefonu, reklam nie będzie, także nie powinno Ci pobierać danych z tym SW.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Więcej serwisów w Video Pass

Nie w tym rzecz. Sam jestem informatykiem i wiem jak pozbyć się reklam. Tylko część aplikacji bez dodatkowych  kilku GB  dramatycznie chodzi. WP pilot np czy Player potrafi czasem mieć wtedy problem z załadowaniem się wgl zarówno z różnymi rodzajami blokad jak i bez dodatkowego pakietu GB. Coś w kodzie apk wykrywa widać to. A gdy była sytuacja że miałem 5gb przez miesiąc zużył z tego niecałe 1gb a faktycznie było dzieki pakietowi super video przewalone z 60 GB. Więc niewiele zużył na reklamy. I nie czepialbym się tego bo to niedużo. Ale już sam fakt że trzeba wykupywać 2 pakiety internetowe dla choćby tam kilka GB zamiast tego moglbym by te niecałe 1gb zużyć z konta flex. Wiesz to kwestia tego że łatwiej byłoby kupować w jednej siecipewnie wiesz oco Kaman. A skoro wprowadzili w abo i była mowa że ogarną też i w flex zwłaszcza że to prosta sprawa do wprowadzenia to nw czemu się ociągają