Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizja mobilna w ofertach z numerem komórkowym i w cenie abonamentu


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Telewizja mobilna w ofertach z numerem komórkowym i w cenie abonamentu

Wojciech_0-1678783643686.png

 

Od wczoraj w Planach S, M i L jest dodatkowo Telewizja Mobilna. W aplikacji Orange TV GO dostajecie dostęp do pakietu podstawowego kanałów telewizyjnych. Jest to zapewne ciekawa opcja dla osób, które u nas nie mają Orange Love, gdzie jest telewizja z dekoderem. Ceny za same abonamenty zostały bez zmian, a Telewizja Mobilna jest bez dodatkowych opłat.

 

Dla kogo?

Dla nowych Klientów i dla przedłużających umowę w planach S, M, L od 13 marca 2023 r.

 

Ile to kosztuje?

Bez dodatkowych opłat, otrzymasz w ramach swojego abonamentu. Więcej tutaj: https://www.orange.pl/abonament/abonament-komorkowy

 

Ile telewizja pobiera danych?

Zużywa w ciągu godziny od 2,2 GB dla maksymalnych ustawień i jakości samego kanału, do 225 MB dla minimalnych ustawień. Oglądanie TV poza siecią Wi-Fi pomniejsza pakiet GB przyznany w ramach abonamentu.

 

Jakie są kanały i jak zacząć korzystać?

Wszystkie informacje tutaj: https://www.orange.pl/view/telewizja-mobilna

 

Jak oceniacie?

7 ODPOW. 7

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Telewizja mobilna w ofertach z numerem komórkowym i w cenie abonamentu

Nie wiem jak to ocenić 

 

Po prostu te kanały to takie zapchajdziura lub dla miłośników reżimowej telewizji

 

Tak wiem są za free ale na cholerne kogoś drażnić tym czymś

 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9830
  • 84

Telewizja mobilna w ofertach z numerem komórkowym i w cenie abonamentu

@Wojciech  wydaje mi się że dobra oferta telewizji mobilnej w ramach abonamentu. Oprócz kanałów ogólnotematyczny są dostępne  kanały  muzyczne, filmowe i informacyjne. Jakby się dało jakiś kanał sportowy dodać do telewizji mobilnej?

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Telewizja mobilna w ofertach z numerem komórkowym i w cenie abonamentu

Na jednym z AMA zadawałem pytanie o uwolnienie aplikacji Orange TV GO:

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-Orange-TV-Go/Czy-planowane-jest-uwolnienie-aplikacji-Orange-TV-GO/m-p/...

Dobrze, że Orange w końcu podjął decyzję o rozszerzeniu usługi o abonament komórkowy. Szkoda tylko, że tak długo trzeba czekać na zmiany.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Telewizja mobilna w ofertach z numerem komórkowym i w cenie abonamentu


@ketrasaArturnapisał(-a)

Na jednym z AMA zadawałem pytanie o uwolnienie aplikacji Orange TV GO:

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-Orange-TV-Go/Czy-planowane-jest-uwolnienie-aplikacji-Orange-TV-GO/m-p/...

Dobrze, że Orange w końcu podjął decyzję o rozszerzeniu usługi o abonament komórkowy. Szkoda tylko, że tak długo trzeba czekać na zmiany.


ale to jednak inna usługą niż orange tv go

jak już pomarańcza się chwali nowa usługą to szkoda że @Wojciech  nie pochwalił się nową opłata do światłowodu.
w końcu 70zł za 300Mb/s w bloku lub 90zł na domku to całkiem dobra oferta 😋
uśmiałem się dziś jak mi konsultant zaczął proponować nowe warunki przedłużenia.

___________

* Wpis poddany edycji - Bartłomiej


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22036
  • 179

Telewizja mobilna w ofertach z numerem komórkowym i w cenie abonamentu

@Wojciech 

Oceniam to negatywnie, ze względu na nieneutralny charakter zestawu kanałów. Jest to w rażącej sprzeczności z deklarowaną, także w regulaminie forum, neutralnością polityczną operatora. Wstyd.

 


Zespół Nasz Orange
  • 201
  • 2737
  • 13

Telewizja mobilna w ofertach z numerem komórkowym i w cenie abonamentu

Do listy kanałów Telewizji mobilnej został dodany kanał TVN. Pełną listę kanałów oraz szczegółowe informacje o tej usłudze znajdziecie w pierwszym poście.


Zespół Nasz Orange
  • 201
  • 2737
  • 13

Telewizja mobilna w ofertach z numerem komórkowym i w cenie abonamentu

Pakiet kanałów Telewizji mobilnej wzbogaciły dwa kanały: Polsat i TV4