Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sposoby na dodatkowe gigabajty w różnych ofertach Orange


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Sposoby na dodatkowe gigabajty w różnych ofertach Orange

Interesują Cię GB, które można otrzymać? Jest na to wiele sposobów. Najwięcej i najszybciej możesz otrzymać we FLEX-ie. Nie dość, że są różne promocje, to jeszcze możesz otrzymać przekazane GB. Tu często się ogłaszają osoby do przekazania GB:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Dziel-si%C4%99-GB-ze-znajomymi-w-Orange-Flex/m-p/158634

____________

* Wątek wyodrębniono z tematu Pogaduchy 2.0 - Wiktor

20 ODPOW. 20

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Pogaduchy 2.0

Dzięki ale Flex mnie nie interesuje @ketrasa Artur

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Venomoth3 w innych ofertach Orange, też można zdobyć GB, jednak trzeba czekać na odpowiednia promocję. Nie wiem z jakiej oferty korzystasz, ale bardzo fajna jest 120 GB na wakacje, dotyczy ofert na kartę: 

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/120-gigabajt%C3%B3w-na-ca%C5%82e-lato-w-Orange-na-ka...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 105
  • 0

Pogaduchy 2.0

@@ketrasaArtur , @Venomoth3 ja dowiedziałem się o akcji za późno (koniec lipca ), ale i tak skorzystałem ( bo tak czy inaczej się opłaca); może kampania reklamowa była za słaba, mam nadzieję, że złaapię się jeszcze na drugą paczkę.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Pogaduchy 2.0

@bogdan_72  z czego wiem to nieważne byle się do końca sierpnia i tak dostaniesz 120


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur już po drugiej paczce

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Venomoth3 u mnie już trzecia na trzech numerach, na czwartym druga🤔😄

 

@bogdan_72 dla .nie wygląda, że pakiet 120 GB na lato trzeba uruchomić do końca sierpnia. Pakiet ma być włączany co miesiąc trzy razy po 40 GB, więc nawet jak w sierpniu uruchomisz, to powinno zadziałać na kolejne miesiące i ostatnia paczka przyznana w październiku.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Sposoby na dodatkowe gigabajty w różnych ofertach Orange

@bogdan_72  tak jak mówi @ketrasaArtur  nawet gdybyś aktywował promocję 31 sierpnia to pakiety przysługiwały by Ci 3 x po 40 GB co 31 dni czyli do 1 grudnia (tak wynika z regulaminu).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 105
  • 0

Pogaduchy 2.0

Mam nadzieję (że dobrze zrozumiałem regulamin), i że nie utną pod koniec sierpnia. Miałem też drugi numer, ale za długo go nie doładowywałem i chyba się zdezaktualizował. Konsultant mi przedłużył o kilka dni, ale nie mogłem znaleźć karty, a coś tam jeszcze na koncie miałem.

Przy okazji, ta akcja na poczcie: SIM za "darmo", to zależy od poczty (w sensie budynku, nie firmy), trwa jeszcze. Przypomnę, jak ktoś z forumowiczów napisał, że warunkiem była rejestracja na miejscu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 105
  • 0

Pogaduchy 2.0

@slav72  Czyli źle zrozumiałem regulamin, głupi ja :-). Ale się cieszę i dzięki za info.