Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Projektor Samsung The Freestyle (gen. 2.) z prezentem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52893
  • 716

Projektor Samsung The Freestyle (gen. 2.) z prezentem.

Na blogu Orange informacja o promocji: Projektor Samsung The Freestyle (gen. 2.) z prezentem.

sams11

Info:
https://biuroprasowe.orange.pl/blog/nowosci-w-promocji-projektor-samsung-i-smartwatch-huawei/

10 ODPOW. 10

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 14
  • 0

Projektor Samsung The Freestyle (gen. 2.) z prezentem.

Jestem na etapie wymiany tv i tak się zastanawiam czy projektor nie byłby dobrym rozwiązaniem. Tylko mam pytanie bo ten tutaj to wygląda jak jakieś przenośne urządzenie jak oglądalem inne to tam raczej były większe rozmiary. No i czy ten wogole może zastąpić zwykły tv?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52893
  • 716

Projektor Samsung The Freestyle (gen. 2.) z prezentem.

@BoruBar1 bo to jest wersja przenośna. Jak chcesz do domu, to jednak lepiej zaopatrzyć się w stacjonarny.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Projektor Samsung The Freestyle (gen. 2.) z prezentem.

@BoruBar1  tak jak pisze @ketrasaArtur to raczej drogi gadżet, poza tym biorąc pod uwagę całkowitą wymianę tv na projektor warto się dobrze zastanowić bo jeśli używa się telewizora przez długie godziny codziennie to projektor nie będzie dobrym rozwiązaniem na zastąpienie telewizora z uwagi na trwałość lampy projekcyjnej i jej cenę podczas wymiany. Tak że podsumowując okazyjne oglądanie tu sprawdzi się projektor, oglądanie długotrwałe i codzienne tu wybieramy jednak telewizor.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 14
  • 0

Projektor Samsung The Freestyle (gen. 2.) z prezentem.

Oglądam tylko wieczorami i pomyślałem sobie że to będzie dobry pomysł z tym projektorem. Ale jak piszesz że jest po czasie problem z ta lampa to chyba jednak wrócę to szukania tv


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52893
  • 716

Projektor Samsung The Freestyle (gen. 2.) z prezentem.

@BoruBar1 spotkałem się, że w niektórych miejscach użytku publicznego wymienione zostały projektory na monitory LED. Więc tylko potwierdzam post @slav72 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1723
  • 8416
  • 64

Projektor Samsung The Freestyle (gen. 2.) z prezentem.

@BoruBar1 Jest dużo projektorów z lampą LED (tak jak ten Samsung). Zasięgnij porady w branżowym sklepie bo wieczór i projektor to dobre połączenie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Projektor Samsung The Freestyle (gen. 2.) z prezentem.

@BoruBar1  napisałem że dla sporadycznego oglądania np. jakiś film czy dwa wieczorem projektor będzie ok, ale jeśli tak jak np. w moim domku telewizor gra minimum 6-7 godzin dziennie to projektor się nie sprawdzi ze względu na żywotność lampy projekcyjnej, i nie ma tu różnicy jaka to lampa, kazda ma swoją określoną żywotność.

PS.

Osobiście zastanawiam się nad czymś takim do salonu Teraz i Ty możesz sobie pozwolić na 120-calowy telewizor – recenzja Hisense Laser TV 120L9H (benchma...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 14
  • 0

Projektor Samsung The Freestyle (gen. 2.) z prezentem.

Obejrzałem sobie tą recenzje i fajny ale tu rodzi się kolejny problem jakoś nie jestem przekonany do vidaa wolałbym jednak android tv. A ten laser nie będzie zywotniejszy od lamp? 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Projektor Samsung The Freestyle (gen. 2.) z prezentem.

@BoruBar1  no właśnie chodzi o fakt wyższej żywotności lasera niż lampy projekcyjnej, jeśli chodzi zaś o systemy to w ofercie mają również projektory z andkiem, poczytaj to Laser TV - Hisense Polska (hisense-canada.com)

Edyta:

Wątek rozwinął się w kierunku wyboru między tv a projektorem, a kolega @ketrasaArtur  wrzucił tylko info z promką 😁😉, chyba polecimy do Pogaduch 🤔 jak tylko moderacja się zorientuje 😋