Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 342
  • 1744
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@andrzej1441  Ciekawe jaki prezent dadzą w lutym może niespodzianką bedzie pączuś 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 499
  • 902
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

No to dali, faktycznie "pączusia", ale zapomnieli o marmoladzie... 😐

Dłuższa ważność konta po doładowaniu...

https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/105989/ffc9c93b-743f-4ca3-9f57-1ab0cd248dc9

 

Ps. Znowu to TYLKO BONUS, a nie żaden PREZENT!!! W orange chyba nigdy tego nie zrozumieją... 😋


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@piotrKawiory 

Wszystko rozumią , tu nie chodzi o  nazewnictwo  , o uszczęśliwianie wszystkich  ,  ale przekierunkowanie chętnych klientów do banku  , żeby przez swoje konto bankowe aktywować  w/w usługę .

Pozdrawiam. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9927
  • 85

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Informacja o tym bonusie w Orange na kartę także na blogu Orange https://biuroprasowe.orange.pl/blog/lutowy-bonus-w-orange-na-karte/

Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 230
  • 948
  • 4

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca


@jan1napisał(-a)

Wszystko rozumią , tu nie chodzi o  nazewnictwo  , o uszczęśliwianie wszystkich  ,  ale przekierunkowanie chętnych klientów do banku  , żeby przez swoje konto bankowe aktywować  w/w usługę


Ja nie do końca zrozumiałem o co ci chodzi ale na pewno nie jest tak, że aktywacja tej promocji wymaga logowania na konto bankowe.

Wymagane jest doładowanie konta przez aplikację lub przez doladowania.orange.pl


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@Ianus72  Ja nie masz konta w banku , to nie zapłacisz za promocję  , generalnie chodzi o to  , żeby każdy  korzystał ze swojego konta w banku , chcąc z korzystać z tej promocji.  Jak np.  nie masz konta w banku , to jak chcesz zapłacić , i uruchomić promocję ? ( tylko nie mów że poprosisz znajomego ,który ma konto bankowe , bo po co kombinować)

Pozdrawiam. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1454
  • 6290
  • 42

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca


@jan1napisał(-a)

generalnie chodzi o to  , żeby każdy  korzystał ze swojego konta w banku , chcąc z korzystać z tej promocji.  Jak np.  nie masz konta w banku , to jak chcesz zapłacić , i uruchomić promocję ?


Weź pod uwagę, że doładowanie elektroniczne jest (tak zakładam) lepsze biznesowo dla operatora bo np. nie musi dzielić się prowizją z marketem czy kioskiem. Więc nic dziwnego, że zachęca do wybranych kanałów doładowań. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 499
  • 902
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Generalnie podsumowując ostatnią "promocję" - mało kto skorzysta... niestety 😒

Orange mógł np. zrobić, że KAŻDE doładowanie przedłuża obecną ważność konta o KOLEJNE dni... I to było by COŚ! 😏


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 230
  • 948
  • 4

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@jan1Promocje nie są przymusowe i zawsze jakieś warunki trzeba spełnić. Bo równie dobrze mogliby każdemu z automatu dodać jakiś bonus...

Ja z tej promocji akurat nie skorzystam ale znajdą się na pewno osoby zadowolone z takiej możliwości.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Witam ponownie wszystkich. @Ianus72 

Wiem że promocje nie są obowiązkowe, jest wolny wybór, jak w każdym temacie , ale w ten sposób  , ta promocja jest dla wybranych osób i segreguje ludzi mających konto w banku . Natomiast eliminuje od razu ludzi nie mających takiego konta , ( może też by chcieli z tego skorzystać  , ale nie mogą )

Zgadzam się i też mam ten sam poglad jak @piotrKawiory   Moim zdaniem każdy zainteresowany powinien mieć równe i te same możliwości skorzystania , a nie z automatu następuje dzielenie zainteresowanych osób. Promocje powinny łączyć , a nie dzielić ! 

Pozdrawiam.