Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19187
  • 55399
  • 749

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Nowy miesiąc, to kolejny prezent za niecały tydzień s ofercie na kartę. Z pierwszej środy lipca prezent do odebrana do 31 sierpnia. Może zostanie tylko powielony, skoro do końca wakacji trwa promocja.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 1886
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@ketrasaArtur  Powielony to znaczy że bedzie można go jeszcze raz aktywowac na numerach no tak powinno być 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19187
  • 55399
  • 749

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@Luki9 tego nie wiem. Była już kiedyś sytuacja w tamtym roku, że na kolejny miesiąc był ten sam prezent jak w poprzednim, ale jak ktoś aktywował w poprzednim miesiącu, to w następnym już nie mógł.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 257
  • 1047
  • 4

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

No i tym razem nic dla wielbicieli pierwszej środy nie ma ... 🙂

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 50
  • 0

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

A wracając do prezentu 100GB internetu za doładowanie za 30 złotych. 

 

Osoby, które kupiły lub kupią starter Orange on-line otrzymują 22,5 GB internetu za doładowanie za minimum 5 zł poprzez aplikację. 

 

30 złotych to 6 doładowań za 5 złotych, co daje nam 135 GB internetu, czyli aż 35 GB więcej. 

 

Także trudno to nazwać prezentem, bo wychodzimy na duży minus.

 

Ogólnie te prezenty bywają kuriozalne..tym bardziej, że są one przyznawane raz w miesiącu. Więc powinno być to coś na prawdę dobrego. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 1886
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@ketrasaArtur Prezent inaczej bonus nie działa dla tych co juz odebrali go wcześniej dowód jest taki że wczoraj doładowałem konto przez Apkę i nie otrzymałem 100 GB internetu.Ci którzy jeszcze nie skorzystali ze 100 GB internetu zachęcam do skorzystania doładowanie minimum 30 zł przez aplikacje Mój Orange. Bonus do odebrania do daty 31 sierpnia 2024.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19187
  • 55399
  • 749

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Czyli mamy prezent nie w pierwszą środę miesiąca, tylko co drugi miesiąc.