Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prezent na Dzień Dziecka w ofercie na kartę


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 350
  • 1773
  • 3

Prezent na Dzień Dziecka w ofercie na kartę

@ketrasaArtur  

Prezent na kartę na Dzień Dziecka

Dla kogo mamy upominki i jak z nich skorzystać? 5GB + pakiet bez limitu dla klientów w taryfach Orange Free i IoT - wystarczy wysłać SMS o treści DZIECKO pod bezpłatny numer 364 lub wejść do aplikacji Mój Orange lub zalogować się na swoje konto internetowe,wejść w zakładkę Pakiety i Usługi i tam aktywować promocję; 2,5 GB + pakiet bez limitu dla klientów w taryfie Zawsze Bez Limitu -  SMS o treści NIESPODZIANKA pod bezpłatny numer 364 lub też możliwość włączenia w aplikacji Mój Orange. dla klientów z usługą „Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB” - SMS o treści PREZENT pod bezpłatny numer 364 /w aplikacji Mój Orange. Usługę można aktywować w dniach 29.05 - 01.06.2024, a prezent jest ważny przez 5 dni od uruchomienia. Jeśli klient posiada już aktywną usługę Rozmowy, SMS i MMS bez limitu + pakiet GB to do obecnej usługi zostanie dodane 5 dni ważności oraz bonusowe GB. Dodatkowo możecie skorzystać dziś z kolejnej niespodzianki – w ramach cotygodniowej akcji Środy z Mój Orange, z atrakcjami do odebrania w aplikacji. A więcej o usługach Orange na kartę i licznych korzyściach znajdziecie na naszej stronie.

________________
* Wydzieliłem z tematu Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca – Bartłomiej

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53560
  • 733

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@Luki9 rano sprawdzałem, jeszcze nie było informacji na blogu Orange. Teraz jest:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/prezent-na-karte-na-dzien-dziecka/

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 503
  • 915
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Drodzy forumowicze! To jest prezent dla karciarzy w pierwszą środę miesiąca!!! 😎

Czemu tutaj się pokazał? 😋


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2847
  • 7182
  • 189

Prezent na Dzień Dziecka w ofercie na kartę

Wg opisu to prezent na Dzień Dziecka.  Pierwsza środa m-ca będzie za tydzień.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1650
  • 5705
  • 65

Prezent na Dzień Dziecka w ofercie na kartę

Wszystko działa tak jak się spodziewałem.
Najpierw w MO na starym numerze z cyklicznym NL za 35 zł uruchomiłem Dziecko
dodało 5 dni i 5 GB do NL oraz 5 dni do ważności GB za doładowanie.
podładowywałem po 5 zł, aby mieć na stary NL
Następnie SMS AKT31 CYKL na nr 80696
poczekałem na system, aby przetrawił przejście na stary cykliczny NL z pełną kumulacją.
i poszedł
SMS PREZENT na 364
dodało 5dni i 5GB do NL
w ten sposób uzyskałem 2 darmowe prezenty
i przejście na stary NL cykliczny

PS. Aplikacja po przejściu na stary NL oczywiście pokazywała że dziecko już jest aktywne, SMS przeszedł
PS2. Dość dokładnie opisałem, bo to ostania taka możliwość, no może przedostania bo nie wiadomo co będzie w pierwszą środę miesiąca, a i prezent na wakacje może da radę aktywować przed 20.06
PS3. Lubię wyciskać pomarańcze.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53560
  • 733

Prezent na Dzień Dziecka w ofercie na kartę

@andrzej1441 warto skorzystać z Twoich podpowiedzi. Nawet skórkę z pomarańczy przerobisz 😜🍹


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1650
  • 5705
  • 65

Prezent na Dzień Dziecka w ofercie na kartę

@ketrasaArtur  na starym numerze5GB_NL.pngwycisnę jeszcze bardziej, ale tylko jak będzie dobry bonus złotówkowy za doładowanie wyższym nominałem przed 20.06.2024, bo mam mało złotówek na koncie głównym.

 

Jak była skarbonka, Masz Staż, Masz Minuty, Masz SMSy, Przelew cykliczny, Konto promocyjne, prezent na urodziny, prezent na imieniny to wtedy można było kombinować mając nawet tylko 2 startówki do obsługi.

Grunwald przegapiłem (wtedy nie potrzebowałem takiej dużej liczby GB), ale na przedłużanie darmowe bonusu za doładowanie odpowiednio aktywując darmowe RWK już tak.

 

PS. Ponieważ pojawiła się 1 przy numerze odnowienia to powstał

post dla posiadaczy starego cyklicznego NL. 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 503
  • 915
  • 3

Prezent na Dzień Dziecka w ofercie na kartę

Miało być "nie jest"... Sorki za błąd 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53560
  • 733

Prezent na Dzień Dziecka w ofercie na kartę

Dziś ostatni dzień możliwości skorzystania z promocji. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 350
  • 1773
  • 3

Prezent na Dzień Dziecka w ofercie na kartę

@ketrasaArtur  Czyli w przyszłym tygodniu mozna za pewne liczyć na kolejny bonus jako prezent miesiaca w pierwszą środe miesiaca dla karciarzy 🙂