Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oddam kod na 7 dni do Boosteroid osobie chętnej przetestować i podzielić się wrażeniami na forum


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10945
  • 64

Oddam kod na 7 dni do Boosteroid osobie chętnej przetestować i podzielić się wrażeniami na forum

Cześć 🙂 Otrzymałem kod do platformy Boosteroid. Jest on możliwy do wykorzystania do 10 października 2023 r. Czas na testy to 7 dni. Trzeba będzie utworzyć konto na stronie i wpisać kod. Kto chętny do przetestowania i podzielenia się wrażeniami - nawet krótkimi (tworząc temat w dziale Moje usługi  / Inna oferta). Kto pierwszy napisze post poniżej, to prześlę tej osobie co robić w prywatnej wiadomości.

 

Czym jest Boosteroid

Chcesz grać w najpopularniejsze gry bez konieczności inwestowania w drogi sprzęt komputerowy? Boosteroid pozwala na uruchamianie najnowszych i najbardziej wymagających gier na praktycznie każdym urządzeniu (telefonie, Smart TV, tablecie, laptopie) w doskonałej jakości obrazu i w wysokiej rozdzielczości.

W bibliotece Boosteroid znajdziesz bogaty katalog kilkuset gier z różnych popularnych platform dystrybucji cyfrowej, np. Steam, Epic Games Store. Wiele z tych gier to popularne i dobrze znane darmowe tytuły (tzw. free 2 play) np.:

  1. Fortnite
  2. Cyberpunk 2077
  3. Baldurs Gate 3
  4. Fall Guys
2 ODPOW. 2

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 115
  • 305
  • 0

Oddam kod na 7 dni do Boosteroid osobie chętnej przetestować i podzielić się wrażeniami na forum

Ja chętnie, ale raczej bez opisywania doznań.


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10945
  • 64

Oddam kod na 7 dni do Boosteroid osobie chętnej przetestować i podzielić się wrażeniami na forum

Jak nikt inny się nie zgłosi, to ok prześlę we wtorek 👍