Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy Funbox 6 dostępny od dzisiaj w Orange

Anonim

Nie dotyczy

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange

@sebaswiderski  wymagający gracz da sporo kasy na komputer i router, bo wie że najsłabsze ogniwo go spowolnienie, czy to po kablu łan czy wi-fi, ja też lubię drogi sprzęt, ba lekko nie pracuje, więc luksus w sprzęcie nagradza mi codzienną pracę 🙂

Tak poza tym tani sprzęt nie jest na lata, awaryjnie też źle wypada, nie da się tanio i dobrze, to kreuje klientom i gro przyznaje mi rację ☺


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 209
  • 387
  • 0

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange

Szkoda, że nie ma trybu bridge.

Czy ktoś już wywalczył ten router z ONT? Czy nie ma takiej możliwości?


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange

Pierwszy post został edytowany. Pewnie się przyda kilka informacji 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 39
  • 0

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange

@Wojciech  to jest dzisiejsza odpowiedź konsultanta z czatu :

Dzień dobry. Wymiana na funboxa 6 jest możliwa przy nowej usłudze neostrady lub przy przedłużeniu umowy. 

Przedłużyłem umowe 3 tygodnie temu zawęszyłem prędkość zwiększyłem zobowiązania miesięczne dla Orange oj bardzo nie ładne zachowanie...

 

Panie Wojciechu to jak jest ? Chyba mamy jakąś dezinformacje  u siebie z poziomu panelu nie mam możliwości zwiększenia prędkości ...

Uważam że takie podejście ze dla klienta który właśnie przedłużył umowę i ma przed soba 24 miesiące zobowiązania i brak możliwości wymiany sprzętu jest delikatnie mówiąc bardzo nie ładne i daje mocno do zastanowienia co  zrobić za te 24 miesiące. Ja osobiście bywam pamiętliwy i sobie to przypomnę za te 24 miesiące , konkurencja na szczęście nei śpi i po tym samym światłowodzie zgodnie zobowiązującym prawem który mam w domu swoje usługi może mi zaoferować inny operator 🙂

pozdrawiam.

 

 

 

_________________

*Usunięcie Imienia i Nazwiska - moderator Wojciech.


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange

Przykro mi, ale mogę tylko napisać to co w pierwszym poście. Możesz się skontaktować z Doradcą ponownie. Tutaj nie wiem jakie są u Ciebie możliwości.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 39
  • 0

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange

@Wojciech  ale przecież pisze  co napisał doradca nei ma takiej możliwości ,kolejny inne losowy doradca powie co innego ?

Ktoś w orange w ogóle nad tym panuje ?

Przykro mi to nei jest rozwianie problemu  nie jesteśmy w przedszkolu jako klient orange oczekuje propozycji i rozwiązani problemu.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 113
  • 303
  • 0

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange

@mniedzielski on to napisał dzisiaj, pewnie nie każdy konsul jeszcze o tym wie. Jak chcesz Funbox 6, to musisz podnieść do 1Gb/s i dostaniesz. Czy to jest możliwe? Nie zawsze, konsul ci to sprawdzi. Zagadaj jeszcze raz.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 39
  • 0

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange

dobra od czekam z tydzień i zapytam kolejny raz na razie szkoda czasu i nerwów 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 44
  • 0

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange

Zauważyłem jeden mankament na FB 6, niby drobiazg ale dla osób korzystających z usług typu Google Stadia, może mieć znaczenie. Otóż na FB 6 (i na AX i na AC) mam 2x wyższe pingi niż miałem na FB 3.0 (7-8ms vs 3-4ms). Dziwne to, szczególnie, że Wifi 6 (AX) powinno mieć niby mniejsze opóźnienia niż AC. Dla porównania, na poprzednim mieszkaniu, przy światłowodzie Inei nie miałem nigdy pinga wyższego niż 1ms


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12791
  • 52633
  • 603

Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange

@BladesssŻeby doprecyzować: Na włóknie Inei miałeś usługę Orange z modemem FB3?