Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy Funbox 6 dostępny od dzisiaj w Orange


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Nowy Funbox 6 dostępny od dzisiaj w Orange

@slav72 A na czym to kombinowanie polega?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nowy Funbox 6 dostępny od dzisiaj w Orange

@sebaswiderski  napisałem w poście,  ale powtórzę jeżeli kolega @Jurgen83 wybierze usługę łączną to FB 6 dla niego się znajdzie,  ale jeśli pozostaje przy samym światłowodzie z podniesieniem prędkości łącza to już FB 6 dla niego nie ma. To jest właśnie zastanawiające. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nowy Funbox 6 dostępny od dzisiaj w Orange

@Jurgen83  zastanawia mnie oferta przedłużenia samego światełka online z dzisiaj, poniżej wycinek z tej oferty:

slav72_0-1639395541361.png

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12793
  • 52635
  • 604

Nowy Funbox 6 dostępny od dzisiaj w Orange

@slav72 Jeśli tylko przedłużasz to FTTH które masz, na FB6 nie masz co liczyć..


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nowy Funbox 6 dostępny od dzisiaj w Orange

@agat13  mnie to osobiście nie dotyczy (mam FB 6 za samo przedłużenie z podniesieniem prędkości), ale już dotyczy/interesuje kolegę @Jurgen83 , a skoro jest na stronie oferta z FB 6 za samo przedłużenie światełka z opcją 600 to powinno być to wykonywane lub dodana adnotacja o chwilowych brakach w sprzęcie (albo coś w tym stylu). A tak wychodzi na to że na oficjalnej stronie Orange piszą nieprawdę i oferta jest fikcyjna.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 52
  • 169
  • 0

Nowy Funbox 6 dostępny od dzisiaj w Orange

@slav72 👏👏👏

Dziś dzwoniłem i ta sama gadka ... Ręce opadają

Może jak coś się zmieni w sprawie dostępności to niech ktoś tu da znać na forum  co ułatwi sprawę innym

Pozdrawiam 🖐


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Nowy Funbox 6 dostępny od dzisiaj w Orange

Ręce opadają? To olać ten przereklamowany sprzęt. Więcej z nim zgryzoty niż korzyści.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy Funbox 6 dostępny od dzisiaj w Orange

Też dziwię się temu parciu w FunBox 6, przecież jest FunBox 3.0, wcale nie jest taki zły i niewiele ustępuje FB 6, jak ktoś chce mega router, to załatwić ONT od Orange i kupić coś konkretnego.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy Funbox 6 dostępny od dzisiaj w Orange

Na Funbox 3.0 nie miałem takich osiągów po Wi-Fi 

12463943607

 

Czy on taki przereklamowany? No, jak na moje - bardzo solidny sprzęt 🙂 Oczywiście - od strony technicznej. Wygląd jest okropny, to muszę przyznać - FB 3.0 był zdecydowanie ładniejszy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nowy Funbox 6 dostępny od dzisiaj w Orange

@Anonim osobiście uważam, że parametry techniczne i osiągi są ważniejsze niż wygląd, który dla mnie spada na dalszy plan. Fajnie, że jesteś zadowolony z osiągów nowego sprzętu.