Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowości w ofercie Orange TV


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 50
  • 0

Nowości w ofercie Orange TV

Ja wyłączyłem i włączyłem dekoder oraz modem i jest Biznes 24 na kanale 30.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Nowości w ofercie Orange TV

@Wojciech  U mnie od dziś jest .


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Nowości w ofercie Orange TV

ser.jpg

 

 

W poniedziałek nastąpi przekształcenie obecnego kanału Polsat Romans (pozycja 253 na dekoderze) w kanał Polsat Seriale.
Kanał będzie dostępny na dotychczasowej pozycji kanału Polsat Romans.

Widzowie kanału Polsat Seriale będą mogli obejrzeć znane i niezmiennie cieszące się powodzeniem polskie seriale. W ofercie dla widzów dodatkowym atutem będą pasma z polskimi filmami, w tym najpopularniejszymi komediami w historii naszego kina. W ofercie kanału znajdą się produkcje własne, jak i producentów zewnętrznych.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 124
  • 0

Nowości w ofercie Orange TV

Czy przy okazji przekształcenia Polsatu Romans w Polsat Seriale dojdzie także do ulepszenia jakości do HD? Obecnie Polsat Romans jest jednym z dwóch kanałów Polsatu bez wersji HD, a w tym przypadku wersja HD byłaby pożyteczna...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 92
  • 0

Nowości w ofercie Orange TV

@Wojciech owszem jest kanał ale z kolei dekoder pokazuje mi ciągle stara nazwę tj POLSAT ROMANS


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Nowości w ofercie Orange TV

W maju br. planowane są następujące zmiany w ofercie Telewizji Orange:

  • 3 maja br. zakończy się otwarte okno dla pakietu Komfortowego (IPTV) i Extra+ (DTH) - Klienci, którzy nadal będą chcieli mieć dostęp do kanałów dostępnych w tych pakietach, będą mogli je zakupić w dowolnym kanale sprzedaży (warto sprawdzić naszą ofertę na www.orange.pl 😏),
  • 3 maja br. zakończy się promocja Orange VOD razem z Tobą, dzięki której wybrane produkcje w danym tygodniu były dostępne za 1 zł,
  • Od 1 maja br. kanał Polsat News (kanał 29) zostanie przeniesiony z pakietu Polsat do pakietu Optymalnego (tylko w przypadku telewizji kablowej). Klienci telewizji satelitarnej mogą uzyskać dostęp do kanału poprzez wykupienie pakietu Extra+.
  • Od 1 maja br. kanał CANAL+ (kanał 277) zmieni swoją nazwę na CANAL+ PREMIUM. Program pod nową nazwą zachowa dotychczasowy charakter i założenia programowe określone w koncesji, a jego oferta będzie kontynuacją dotychczasowej linii programowej.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 50
  • 0

Nowości w ofercie Orange TV

Czekamy na kanał ULTRA TV 4K w ofercie Orange TV. Kanał ULTRA TV 4K jest to pierwszy polski kanał muzyczny w jakości 4K.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w ofercie Orange TV

Będę pierwszy. Kiedy Polonia 1 w HD? 😄
w trosce o tych co lubią sobie filmy dla dorosłych pooglądać po nocy a w dzień telezakupy 😛

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Nowości w ofercie Orange TV

Witam od 15 lipca  TO!TV  zmieni się w Gold TV

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kanal-gold-tv-koniec-kanalu-to-tv-od-15-lipca-dlaczego


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Nowości w ofercie Orange TV

Zamiast Mango TV na pozycję 350 wskoczył kanał Okazje TV. Pozycja 350.

Polsat Seriale jest teraz w wersji HD. Kanał 253.