Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bez limitu + 7GB za 0 zł

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Bez limitu + 7GB za 0 zł

@andrzej1441 Twoje posty tylko mnie nakręcają, aby sprawdzić możliwość wyciśnięcia największej ilości GB po aktywacji nowego startera 🤔


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1596
  • 5455
  • 59

Bez limitu + 7GB za 0 zł

@ketrasaArturSMS PREZENT działa tylko na kartach aktywowanych przed 19.09.2019.

Praktycznie PREZENT to aktywacja starego cyklicznego NL na 31 za 25 zł  ale darmowa, Stary NL na 31 dni za 25 zł nadal jest możliwy na takiej karcie.

Nie wiem tylko czy przy płatnej aktywacji  starego NL cyklicznego kumulacja działa podobnie na NL z MMSami.

Licznik odnowień zerowy, ale może powrócić do starej wartości przy automatycznym odnowieniu, gdy miało się wcześniej aktywną identyczną wersję. tak było, później nie było i znowu było w starych cyklicznych.NL.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Bez limitu + 7GB za 0 zł

@andrzej1441 mam zamiar skorzystać z aktywacji nowego startera i sprawdzić ile GB wpadnie. Ponieważ jutro kończy się promocja z okazji dnia dziecka, więc chcę dziś aktywować pakiety. Zobaczę, co wyjdzie.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1596
  • 5455
  • 59

Bez limitu + 7GB za 0 zł

@ketrasaArtur  już to przerabiałem. Na nowej karcie SMS PREZENT na 364

da informację SMS o treści:

Przepraszamy, ale usluga jest dostepna tylko dla numerow z data aktywacji w Orange na karte wczesniejsza niz 19/09/2019. Polecamy "Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15GB" za 31 zl na 31 dni. Wyslij START pod 630 (koszt SMS w Orange). Wiecej na orange.pl

 

To jest oczywiste bo Prezent to nic innego jak aktywacja starego NL cyklicznego za 25 zł.