Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

200 GB Bonus za zgodę w ofercie na kartę


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5485
  • 60

200 GB Bonus za zgodę w ofercie na kartę

Od 16 października w ramach nowej promocji „Bonus za zgodę” klienci oferty na kartę mogą otrzymać jednorazowo pakiet 200 GB ważny przez 31 dni. Ta oferta może funkcjonować samodzielnie lub możecie ją łączyć, jak opisane powyżej, by mieć więcej internetu na rok. Aby skorzystać należy wysłać SMS o treści TAK pod bezpłatny numer 80290. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie do informacji handlowej (SMS-ów lub wiadomości e-mail dotyczących ofert w Orange). Będziecie na bieżąco z promocjami i nic Wam nie umknie, a dodatkowo otrzymacie gigabajty. Akcja trwa do odwołania.

Regulamin Bonus za zgodę 

Dodatkowo dodam, ze bonus może ustawić konto główne ze złotówkami nawet ujemnymi na 32 dni (o 1 dzień dłużej niż bonus). Na karcie gdzie skorzystało się z 5 zł za zgody bonus otrzymałem. Bonus trafia  do salda z GB za doładowanie.

 

 

 

_________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu oraz przeniosłem temat z działu "Na kartę" - moderator Wojciech.

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

200 GB Bonus za zgodę w ofercie na kartę


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 252
  • 572
  • 2

200 GB Bonus za zgodę w ofercie na kartę

W regulaminie głównie o gigabajtach, o samej zgodzie już niewiele a prawdopodobnie zgadzamy się na przekazanie danych do tych firm:

 

https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006172/4108641161.pdf


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 52
  • 0

200 GB Bonus za zgodę w ofercie na kartę

Witam, 

 

Ile czekaliście na aktywację tego bonusu? Ja wysłałem SMS-a wczoraj po godzinie 17:00, mamy zaraz 12:00 i nic nie nie przyszło, poza 2 SMS-ami o treści: 

 

"Dziekujemy! Przyjelismy Twoja zgode na przesylanie przez Orange Polska S.A. informacji handlowych srodkami komunikacji elektronicznej. Pozdrawiamy, Orange"

 

Oraz:

 

"Informujemy, ze wyrazona zgode mozesz bezplatnie zmienic w salonie Orange lub przez kontakt z Biurem Obslugi Klienta pod *100 (oplata zgodna z cennikiem Twojej oferty)."

 

Ale w aplikacji Orange nie ma tych 200 GB, nie ma przyszedł też SMS zwrotny o przyznaniu tych 200 GB. 

 

I nie wiem, czy to normalna procedura, że tak długo się czeka na aktywację? Minęło blisko 18 godzin, a zazwyczaj takie aktywacje bonusowe przychodziły mi po kilku minutach. 

 

Pozdrawiam 

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

200 GB Bonus za zgodę w ofercie na kartę

@Loonatyk czasami w aplikacji pojawiają się opóźnienia w aktualnym stanie GB, czy też informacji o przyznaniu bonusowych GB. Sprawdź na koncie Mój Orange przez stronę internetową.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 52
  • 0

200 GB Bonus za zgodę w ofercie na kartę

Nie ma. Resetowałem telefon, aktualizowałem aplikacje Orange, usuwałem i instalowałem raz jeszcze. Sprawdziłem stan konta przez SMS-a i bez zmian. Zresztą napisali, że ma przyjść jakiś zwrotny SMS o przyznaniu. Nie było takiego SMS-a.

 

Niby mają przyznać do 24 godzin, ale coś to za długo trwa chyba. Pierwszy raz tak długo czekam. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 52
  • 0

200 GB Bonus za zgodę w ofercie na kartę

Minęły 24 godziny od wysłania SMS-aktywacyjnego bonusu, przed chwilą napisałem z poziomu aplikacji na czacie do konsultanta. I pani uznała reklamacje i przyznała 200 GB. Myślałem, że to będzie trwać kilka dni (procedura reklamacyjna). Nie. Od razu jest rozpatrzona. 

 

Także jakby ktoś był w podobnej sytuacji, to działać jak wyżej. Tylko trzeba odczekać 24 godziny. Oni mają wgląd do historii konta (podałem numer tel), więc widzieli, że rzeczywiście nie przyszło 200 GB, także raczej nie kombinować, bo mogą sprawdzić, czy to prawda 😉 

 

No i fajnie, że bonus łączy się z GB z doładowań itp, także wszystko przechodzi na kolejne miesiące.