Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przeniesc numer z plusa na karte na orange


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

przeniesc numer z plusa na karte na orange

@tomkill3 masz internet stacjonarny od Orange i chodzi o zalogowanie na Nowy Mój Orange?

 

Jest możliwość, ale do weryfikacji potrzebny jest numer telefonu w Orange. Poczekaj na przeniesienie numeru i wtedy założysz konto na e-maila w Nowym Mój Orange.

 

Jak chcesz szybciej, to trzeba konstatować się z infolinią lub pisać na czacie. Niestety nie wszyscy konsultanci są w stanie pomóc i często powstają niejasności, dlatego proponuję poczekać do przeniesienia numeru.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 91
  • 143
  • 1

przeniesc numer z plusa na karte na orange

jak kurier przywiezie mi karte sim wtedy bede myslal


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

przeniesc numer z plusa na karte na orange

@tomkill3 obecnie najprościej sprawdzać usługi w aplikacji Mój Orange 4.15. Według mnie podawane są najbardziej aktualne dane.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 91
  • 143
  • 1

przeniesc numer z plusa na karte na orange

@ketrasaArtur  mam konto moj orange  ,telefon +2 telefony komorkowe+internet i jak dodac nowy numer orange do uslugi Moj Orange?niema jakies intrukcji


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

przeniesc numer z plusa na karte na orange

@tomkill3 w aplikacji Mój Orange 4.15 musisz nowy numer zarejestrować i po rejestracji zalogować się.

W aplikacji Nowy Mój Orange 5.2 oraz przez www jak już masz założone konto do logowania e-mailem, numer jest dodawany z automatu, weryfikacji po numerze PESEL.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 91
  • 143
  • 1

przeniesc numer z plusa na karte na orange

@ketrasaArtur https://wyszukiwarka.uke.gov.pl  jak znalezc wspolrzedne?bo nie moge znalezc 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 91
  • 143
  • 1

przeniesc numer z plusa na karte na orange

ok,juz mam i wiem kiedy maja mnie podlaczyc do swiatlowodu ,wychodzi ze wrzesien


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 91
  • 143
  • 1

przeniesc numer z plusa na karte na orange

byl u mnie kurier z karta sim musze czekac 14dni az mi przeniosa numer z plusa do orange


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

przeniesc numer z plusa na karte na orange

Ale już możesz korzystać z numeru tymczasowego na karcie sim która otrzymałeś od kuriera. Wszelkie doładowania,pakiety, po przeniesieniu numeru przejdą na ten numer nic Ci nie przepadnie a staż już by Ci leciał teraz.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 91
  • 143
  • 1

przeniesc numer z plusa na karte na orange

na razie nie moge bo numer trzeba zarejestrowac ,24godz potrzebuja na to