Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zegarek dla dziecka - prośba o pomoc w wyborze oferty

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Zegarek dla dziecka - prośba o pomoc w wyborze oferty

Witam wszystkich forumowiczów 😃

Kupiłam dziecku na imieniny taki zegarek po taniości :

FOREVER Call Me 2 KW-60 Niebieski.

Potrzebuje do niego kupić kartę sim w ofercie na kartę - taką która nie będzie wymagać doładowywania konta co miesiąc i ogólnie najlepiej konto było ważne jak najdłużej i karta obsługiwała : 2g. Tak 2g, bowiem ten zegarek obsługuje tylko 2g. U innego operatora dziś w salonie się dowiedziałam, że oferta ich na kartę nie obsługuje 2g 😲. Słyszałam o wyłączeniu 3G, ale 2G? 

Mam nadzieję, że w Orange nie ma takich numerów, ale wolę zapytać Was i podejść do salonu już pewna co wybieram.

Reasumując potrzebuje oferty na kartę, którą będzie można rzadko doładowywać, koszt połączenia może być nieco większy, bo dziecko raczej rzadko będzie korzystać jak już się pobawi na początku. Potrzebna jest obsługa 2G i głównie smsy i połączenia, a internet jest już kompletnie nieistotny. 

Proszę o pomoc 😀

 

 

____________________

*Temat przeniosłem z działu "Telefony i tablety" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Zegarek dla dziecka - prośba o pomoc w wyborze oferty

W Orange wszystkie startery obsługują 2G. Tylko ten zegarek może słabo działać jak chcesz tanią ofertę. Tu przydałby się nolimit a nie najtańsza oferta.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Zegarek dla dziecka - prośba o pomoc w wyborze oferty

W Orange wszystkie startery obsługują 2G. Tylko ten zegarek może słabo działać jak chcesz tanią ofertę. Tu przydałby się nolimit a nie najtańsza oferta.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Zegarek dla dziecka - prośba o pomoc w wyborze oferty

To fantastyczna wiadomość, dziękuje @Piotrekk85. Zależy mi na ofercie by doładowywać co kilka miesięcy. To jest 6 latek, który w ostateczności skorzysta z  połączenia telefonicznego, a będzie głównie tam grą z  dinozaurem się bawić, albo w zerówce z kalkulatora skorzysta i sprawdzenia czasu.