Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ważność konta po przejściu z nju do orange free na kartę.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Ważność konta po przejściu z nju do orange free na kartę.

Witam,jaka jest ważność konta WYCHODZĄCE/PRZYCHODZĄCE po przejsciu z nju do orange free na karte?dodam iż pobrałem regulamin przejscia do orange free z 1 Stycznia 2014 i przeczytałem,nie ma tam ani słowa o ważności konta tak samo dzwoniąc na bok wirtualny doradca max zadaje zbędne pytania i nie idzie dojść końca,proszę o odpowiedz,dziękuje.

 

 

 

21 ODPOW. 21

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Ważność konta po przejściu z nju do orange free na kartę.

@janusz9009 ważność na połączenia wychodzące 30 dni, połączenia odebrane 365 dni. Połączenia wychodzące są bez znaczenia, bo po przeniesieniu numer do Orange i tak stan konta jest zerowy.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Ważność konta po przejściu z nju do orange free na kartę.

Widzę też taką opcje jak nielimitowane rozmowy np 1 dzień 1zł 3dni 3zł itd. Jak to działa ?załóżmy włanczam o 20stej na jeden dzień to jest ważne wtedy cztery godziny do północy czy 24godziny do 20 przyszłego dnia? Co do ważności konta,dziękuje za odpowiedz.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Ważność konta po przejściu z nju do orange free na kartę.

@janusz9009 taki pakiet jest ważny pełne 24 godziny + od godziny aktywacji do północy. Jeżeli więc aktywujesz pakiet o 20-tej, to jego ważność wynosi 28 godzin.

W przypadku pakietu na 3 dni, jeżeli bedzie akty


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Ważność konta po przejściu z nju do orange free na kartę.

Pakiet za 1 zł. będzie ważny do końca następnego dnia od chwili uruchomienia.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Ważność konta po przejściu z nju do orange free na kartę.

@janusz9009 taki pakiet jest ważny pełne 24 godziny + od godziny aktywacji do północy. Jeżeli więc aktywujesz pakiet o 20-tej, to jego ważność wynosi 28 godzin.

W przypadku pakietu na 3 dni, jeżeli będzie aktywowany o 20-tej wynosi 76 godzin.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Ważność konta po przejściu z nju do orange free na kartę.

Dziękuję wszystkim serdecznie za odpowiedz,rozwiała moje wątpliwości, lepiej tutaj widzę pytać zamiast dzwonić na bok gdzie ten sztuczny głos konsultant alex zadaje masę pytań i nic z tego nie wynika,nie tak sobie wyobrażałem kontakt z bok liczyłem że zadzwonię i mogę porozmawiać z konsultantem a nie tracić czas na jakiegoś wirtualnego konsultanta maxa .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Ważność konta po przejściu z nju do orange free na kartę.

@janusz9009 z konsultantem możesz porozmawiać, jak dzwonisz na infolinię. Trzeba tylko trzy razy powtórzyć: "Proszę o połączenie z konsultantem" niezależnie co Max by pytał.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Ważność konta po przejściu z nju do orange free na kartę.

Ten max powinien to mówić:powiedz trzy razy połacz mnie z konsultantem a połącze cie z konsultanten a nie utrudnić ciągłymi pytaniami,żądanie typu podaj PESEL to jyż przesada.

Jeszcze odnośnie tego wpisu w orange https://biuroprasowe.orange.pl/blog/nizsze-ceny-uslug-w-orange-na-karte/  tuvsię chyba wkradł jakiś babol,co to w końcu wydłuża za te 29zł robi się rok ważności konta czy promocyjne GB za doładowanie wydłużają się o rok? Jest też jakaś kolejna opcja przedłużenia GB 31dni za 9zł ale to już niby całkiem inna oferta,kto by się w tym połapał 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Ważność konta po przejściu z nju do orange free na kartę.

Za 29 zł. o rok wydłużasz ważność bonusowych GB. Przy okazji ważność konta też się wydłuża o rok.