Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Taryfa na kartę pod dużo internetu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Taryfa na kartę pod dużo internetu

Aaaa to rewelacja 🙂 dziękuję za pomoc.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Taryfa na kartę pod dużo internetu


@shlnapisał(-a)

Dzień dobry. Potrzebuję dużo internetu w telefonie 150GB / 200GB miesięcznie.

I teraz tak:
- po każdym doładowaniu dostaję GB,
- aktywowałem już wszystkie pakiety cyklicznie, które dodają mi internet.
- ... w jaki sposób mogę dokupić jeszcze więcej internetu ? tylko przez doładowania ? jeśli cykliczne pakiety są wykorzystane ? 

Czy mogę ogólnie zmienić taryfę, która będzie głównie pod internet ? 


Jak nie zależy Ci na stałym numerze to najlepiej kupować startówki  Orange Free

Obecnie dobra oferta strartowa 20zł z bonusem 50GB na start do wykorzystania w 2 tygodnie.

20 zł ważne 1 miesiąc do prawie dowolnego wykorzystania.

Dodakowo warto:

1) zarejestrować w mój orange aby doładowywać przez stronę

2) wydłużyć o rok (sms 20 gr) i raz doładować przez stronę kwotą minimum 5,60 (60 gr na 3 SMS)

kupujemy kilka kart

rejestrujemy jak potrzeba

za 25,60 mamy:

- 50GB (startowe 2 tygodnie)

- 5GB (bonus za doładowanie przez stronę 2 dni)

- 25GB (pakiet 25GB na 25 dni w dowolnym momencie wykupiony 25 zł + SMS 20gr)

- 2,5 GB (bonus za doładowanie OFnK na 2 dni)

czyli razem mamy 77, 5 GB

Startówki nie wyrzucamy. Zostaje nam 20 gr na SMS aby np skorzystać z jakieś promocji

 

Osobiście jedną kartę bym na stałe zatrzymał i tylko inwestował w nią 25 zł co 25dni a ratował się startówkami.

Na stałej karcie: Cykl 31 Dni rozmowy i SMS + pakiet GB

W ten sposób trochę zostanie złotówek na koncie głównym przy włączonej skarbonce, do dowolnego wykorzystania np  do doładowania jakiejś startówki, gdy brakuje środków nawet na SMS aby skorzystać z promocji.

 

Najpierw korzystam ze startówki do maksymalnego wykorzystania, później ze stałej karty, bo tam nic nie przepada.

 

 

Na alegro jest oferta startówki za 14 zł ale nie polecam:

Przedmiotem sprzedaży jest Karta sim w sieci Orange z transferem 50  GB ważnym przez 14 dni

Ważność transferu 50 GB to 14 dni od momentu aktywacji karty.  Bonus 50 GB aktywuje klient po otrzymaniu karty, więc do wykorzystania jest pełne 14 lub nawet 15 dni. Aktywując kartę rano zyskujesz dodatkowy dzień, w ten sposób transfer będzie ważny w sumie 15 dni

Domyślnie ustawiona taryfa to Orange Yes, należy ją zmienić po włożeniu karty do telefonu na Orange Free.

Etapy poprawnej zmiany taryfy:

1. Włożenie karty do telefonu, włączy się aplikacja do wyboru numeru, należy klikać OK aż zostanie wybrany numer. Po wybranu numeru pojawi się MENU z kilkoma opcjami do wyboru.

2. Należy wejść w opcję ZMIEŃ TARYFĘ i wybrać taryfę Orange Free na Kartę.

3. Dla pewności można sprawdzić za pomocą opcji STATUS czy taryfa została prawidłowo zmieniona na Orange FREE

4. Jeśli taryfa została zmieniona, wtedy można zaakceptować poprzez przycisk AKCEPTUJ.

W telefonach marki Huawei występuje problem z aktywacją tej karty, w związku z tym sam proces aktywacji proszę przeprowadzać w innych telefonach.

Kartę należy rejestrować tylko i wyłącznie, gdy taryfa została zmieniona na  Orange Free. Rejestracja karty bez zmiany taryfy skutkuje nieprzyznaniem 50 GB.

Kartę należy zarejestrować do końca grudnia 2019 roku.(zgodnie z nowymi przepisami rejestracja jest wymagana, żeby karta zaczęła działać).

Polecam zakup 12 kart i aktywację kolejnych kart co 15 dni. W ten sposób można się cieszyć bardzo tanim internetem ( w sumie 600 GB transferu) przez okres 6 miesięcy. Karty można rejestrować bez wychodzenia z domu - przez sms jedna od drugiej (opis na dole)

Karty obsługują transmisje LTE/4G, 3G, 2G

Stan konta: 5 zł

Dostępne są w rozmiarze SIM/Microsim