Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukam jakiejś super oferty nie na abonament z czasem określonym


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 24
  • 0

Szukam jakiejś super oferty nie na abonament z czasem określonym

Witajcie! Zatem w Plusie planuje zerwać umowę i iść do innego dostawcy, numer jest na mojego tate więc tata będzie przenosił i padł wybór , że chciałby mnie najlepiej przenieść do ORANGE na abonament. Jeszcze jest czas ale wolałbym unikać abonamentu , bo po 1, mniej promocji (typu 1200 gb na rok) , po 2 brak elastycznosci (chcesz zrezygnować - kara umowna) i szukam jakiejs oferty na kartę lub abo bez terminu w ORANGE. Czy doradzicie coś bo mój aktualny wybór stoi albo na ofercie od T-MOBILE za 35zł lub na Ofercie sieci Orange ; ze za 31zł dostaje NO LIMIT 30 gb internetu + 1200 gb na rok i jeszcze 300 gb na rok. jest coś lepszego? Pomóżcie, z góry dziękuje.

16 ODPOW. 16

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Szukam jakiejś super oferty nie na abonament z czasem określonym

Orange FLEX polecam 😎

Przeszedłem z karty prepaid i sobie chwalę 😎

Bez zobowiązań masz, wygodna oferta 😎


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Szukam jakiejś super oferty nie na abonament z czasem określonym

Zależy na czym Ci zależy najbardziej, ogólnie wnioskuję że na pakiecie internetowym więc w Orange internetu na pewno będziesz miał pod dostatkiem. 

Używam Orange Free na Kartę od bardzo długiego czasu więc to też może być dobry wybór. Jeśli chodzi zaś o nowoczesną ofertę i obsługę tej oferty to sprawdź Orange Flex. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 147
  • 0

Szukam jakiejś super oferty nie na abonament z czasem określonym

Ja również mogę poleć Orange Free na kartę. Mam aktywny pakiet 1200GB na rok plus oczywiście bez limitu rozmowy, SMS i MMS. 31 zł miesięcznie także spoko opcja. 

Plus za każde doładowanie w aplikacji otrzymuje się 10GB. Widzę, że teraz zmniejszyli. Korzystam od września i było więcej, ale lepsze to niż nic. Dodatkowo bonus GB po doładowaniu w zależności od kwoty. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 24
  • 0

Szukam jakiejś super oferty nie na abonament z czasem określonym

Aktywuj sobie jescze 300 gb na rok jesli nie masz (musisz miesiecznie zrobic doladowanie za minimum 5zl)

 

Orange flex odpada, mialem tam swoj taki numer poboczny poza abo i mialem z nimi historie dlugą , roaming nie dzialal, na kazdym lokalnym operatorze mialem normalny zasieg , bylem w miescie wiec mialem po 3,4 kreski ale po 10 minitach robilo

sie zero kresek i nic nie dzialalo , pomagalo na 10 minut reset karty z poziomu konsultanta na chat,

zatem co polecacie w Orange free na karte? Oraz czy moge przeniesc tam numer jesli mialem w orange numer juz? Dokladniej w Orange Love 

 

______

* Scalenie wpisów - Bartłomiej


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Szukam jakiejś super oferty nie na abonament z czasem określonym

Przy przenoszeniu numeru nie ma znaczenia, że wcześniej był w sieci (obojętnie w jakiejś ofercie). Jest dowolność w tej kwestii.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Szukam jakiejś super oferty nie na abonament z czasem określonym

@ffxxnn jeżeli chcesz skorzystać z oferty Orange, nie odpowiada Tobie oferta FLEX, to zostaje przeniesienie numeru do oferty FREE. Po przeniesieniu numeru dostajesz od razu 2 GB transmisji danych i konto ważne rok.

Potem możesz aktywować promocję: 1200 GB. Dostajesz 100 GB co miesiąc przez kolejne 12 miesięcy. Obecnie promocję należy aktywiwać don 31 stycznia 2023 roku. Warunkiem skorzystania z promocji 1200 GB jest uruchomienie usługi Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB na 31 dni (cykliczna). Więcej informacji:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/do-31-01-2023-1200-GB-za-darmo-przez-rok-dla-posiada...

Z promocji 300 GB już nie zdążysz skorzystać, bo pewnie numeru jeszcze nie masz w Orange, a dziś jest ostatni dzień na aktywację promocji. Może zostanie przedłużona, ale obecnie brak informacji o promocji 300 GB. Więcej informacji:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/do-31-12-2022r-Promocja-300-GB-za-darmo-przez-rok-w-...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 24
  • 0

Szukam jakiejś super oferty nie na abonament z czasem określonym

Ojjjj, to szkoda , mam nadzieje ze wydłużą te 300 gb


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Szukam jakiejś super oferty nie na abonament z czasem określonym

@ffxxnnzostaje jeszcze promocja 1200 GB do aktywacji do końca stycznia 2023r.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 24
  • 0

Szukam jakiejś super oferty nie na abonament z czasem określonym

Niewiem czy do stycznia zdaze przeniesc numer z tata (formalnosci w plusie i czas na wypowiedzenie) najwyzej poprostu sie zabawie w ten abonament( orange love )  jesli nie bedzie nic na karte.