Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesiony numer do orange na kartę - jakie pakiety najlepiej włączyć?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Przeniesiony numer do orange na kartę - jakie pakiety najlepiej włączyć?

Cześć, przeniosłem numer do orange na kartę. Przeniesienie nastąpi 19.01, stąd moje pytanie jakie jakie pakiety najlepiej włączyć, w salonie nic mi nie powiedzieli:( wiem tylko tyle że konto będę miał ważne rok.

PS numer udało mi się przenieść dopiero w 3 salonie masakra 

 

 

_________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

9 ODPOW. 9

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2053
  • 11590
  • 52

Przeniesiony numer do orange na kartę - jakie pakiety najlepiej włączyć?

@Adam011 zależy co bardziej preferujesz, jak dużo rozmawiasz to bez limitu rozmowy, jak głównie internet, to cykliczny pakiet GB, są promocje za doładowania i warto z tego korzystać, tu masz więcej informacji Orange oferta-na-karte 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Przeniesiony numer do orange na kartę - jakie pakiety najlepiej włączyć?

Na początek włącz ten:

https://www.orange.pl/medias/omni/lp/b2c/prepaid/2.01.23_nowa_promo/regulamin_promocji_Rozmowy_SMSy_...

 

Po wykorzystaniu gratisów można kombinować.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Przeniesiony numer do orange na kartę - jakie pakiety najlepiej włączyć?

Warto przeczytać post Karlosa z forum telepolis:

post z 6.01.2023 , dotyczy efektywnego korzystania z  NL zaczynając od promocji podanej w poście @Katani1 .

Z reguły przenosiło się numer do Orange, że względu na RWK bonusu za doładowania i korzystanie z promocji 300 GB za darmo przez rok  i darmowego lejka przez rok.

Post Karlosa dotyczy korzystania z NL i 1200 GB i wykorzystania promocji aby najtaniej mieć 345 GB z NL na 93 dni na konkretnej startówce. Na innych może być problem z paczkami 100 GB przy podanej kolejności.

 

GB z doładowań z promocją 300GB schodzą przed GB z NL z promocją 1200GB.

Dokładnie co jak uruchamiać to szczegółowo trudno podpowiedzieć jak nie zna się potrzeb i możliwości finansowych.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesiony numer do orange na kartę - jakie pakiety najlepiej włączyć?

@andrzej1441 , ale chyba Karlosowi z Malborka "utopili" regulaminy"? Chyba, że z palca nadal są aktualne😀 Sprawdzałeś?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Przeniesiony numer do orange na kartę - jakie pakiety najlepiej włączyć?

@bronzubnie sprawdzałem, ale może pod koniec promocji darmowego NL na 31 dni sprawdzę bo mam akurat czystą  startówkę z napisem 50% uzyskaną bez opłat niecały rok temu (za wypełnienie formularza początkowo dostępnego tylko po doładowaniu).

Osobiście to częściowo sprawdzałem na przeniesionym numerze tylko raz doładowanym za 5 zł i 10 zł z promocji za zgody kumulację jeszcze w starym roku jak był darmowy NL na 7 dni, bo i tak nie wykorzystałbym pewnie nigdy kumulujących się GB, a tak to będę mógł korzystać z promocji  z darmowymi NL.

Teraz zamierzam sprawdzać konkurencję z darmowym NL na 31 dni + 250GB za przeniesienie, bo nie wiem jak obecnie  działa konkurencja na tej samej wieży NetWorkS.

 

_662_prezent_1200_.png

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 336
  • 1712
  • 3

Przeniesiony numer do orange na kartę - jakie pakiety najlepiej włączyć?

Andrzej1441 mało cos masz tego na koncie.Szkoda że Orange zrezygnowało jakis czas temu z kumulacji wazności konta pamietam do dziś doładowałem konto za 200 zł i wazność konta zrobiła się 2 lata na wychodzące to mi sie bardzo spodobało 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesiony numer do orange na kartę - jakie pakiety najlepiej włączyć?

@Luki9 , z tego, co się orientowałem, to @andrzej1441 miał (może nadal ma?) frajdę z wyłuskiwania GB. Nie każdy tak ma, że lubi i trzeba pamiętać co i kiedy😊 A niektórzy na forum korzystają z dobrodziejstwa przekazywania GB z Flexa i to też jest fajne😊


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Przeniesiony numer do orange na kartę - jakie pakiety najlepiej włączyć?

@Luki9to był screen z dodatkowego 3 numeru, który przeniosłem i wykorzystałem wszystkie złotówki aby ich nie stracić na opłatę za utrzymanie nr. Nie doładowuję nawet już po 5 zł aby spełnić warunki promocji 300 GB

Interesujące może być jak interpretować screen:

300GB.png

 

Czyżby były 2 próby przyznania paczki 25 GB co 31 dni od nowego roku.

 

W zasadzie to mam 2 stałe nr w OFNK. Jeden z NL cyklicznym na którym mam już ponad 7 TB i doładowywany głównie cyklicznym SMSem od dobry kilku lat z drugiego nr na który mam ponad 700 GB na 411 - doładowywany głównie kwotą 5 zł.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 336
  • 1712
  • 3

Przeniesiony numer do orange na kartę - jakie pakiety najlepiej włączyć?

To sporo masz tych numerów no i pokaźną paczusia 7TB Andrzejku witaj w klubie 😉