Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

@ketrasaArtur  jeśli nie będzie korzystać z numeru tymczasowego, to zakładanie blokad zbędne, na portalu jak numer będzie już przeniesiony, to zakłada się blokady i konfiguruje konto Mój Orange, wtedy numer tymczasowy się dezaktywuje, sam też nie korzystałem z tymczasowego, aktywowałem SIM kartę jak numer był przeniesiony 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

@Anonim aktywowałem kartę SIM na numerze tymczasowym. Rejetrowałem na Mój Orange, aktywowałem blokady premium, a jak przyszedł dzień przeniesienia numeru, to następowała podmiana. Numer tymczasowy przestał być aktywny, a na jego miejsce wyskakiwał numer przenoszony i konto Mój Orange oraz blokady zostawały juź aktywne na docelowym numerze. 

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

@ketrasaArtur  w praktyce powinno być tak jak piszesz, ale w realu już tak nie jest, ja miałem bug na koncie, tymczasowy numer wisiał 6 miesięcy, blokował zmiany usług niektórych, akcent na zgody, fajnie że u ciebie tak bezproblemowo wszystko na MO działa czy działało, bo mi stare MO zgrzytało jak przeszedłem na nowe MO, kilka zgłoszeń zrobiłem, co dziwne poprzez czat nie dało rady, jeden telefon do bok zrobił cuda, ale czekałem jednak długo na naprawę konta.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

@Anonim zdarzały się i u mnie problemy, ale najczęściej z przeniesieniem numeru od wirtualnego operatora. Od pozostałych standardowych operatorów już nie miałem takiego problemu, a po przeniesieniu zawsze uruchamiałem kartę SIM jeszcze na numerze tymczasowym i nigdy nie było problemów z MO, nawet jak rejestrowałem numer tymczasowy.

Szkoda, ze Tobie zdarzyły się takie nieprzyjemne sytuacje.

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

Przeniesienie numeru z P4 poszło gładko, problem był na nowym Mój Orange, tymczasowy numer wisiał sobie dezaktywowany przez 6 miesięcy, bug na koncie ewidentny, ale było i minęło, teraz jest jak trzeba 😎


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

Otrzymałem dziś maila:

 

Pokaż szczegóły
w dniu 01-04-2020, numer 450-XXX-XXX został przeniesiony od dotychczasowego operatora do sieci Orange. Tym samym potwierdzamy rozpoczęcie świadczenia usług telekomunikacyjnych na tym numerze. Witamy w Orange!

 Wrzuciłem simkę do telefonu i otrzymałem sporo SMS-ów dotyczących aktywacji roku ważności konta itp.

Teraz czekam za aplikacja Mój Orange 5, by sprawdzić, jakie daje możliwości. 🙂

 

Planuje jeszcze jeden numer przenieść do Orange i czy każdy będzie trzeba zarejestrować osobno pod osobny login w aplikacji Mój Orange? Czy da radę pod jeden login dwa numery?

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

@Ultra2020  co tam przeniesiesz do Orange, to po PESEL wyląduje na jednym koncie, więc potem w nowej aplikacji Mój Orange dodasz 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

@Ultra2020 w Nowym Mój Orange przez www, czy w apce usługi są dodawane za automatu po numerze PESEL. Nie trzeba nic samemu dodawać. Wystarczy mieć założone konto na Nowy mój Orange. Loginem jest e-mail do apki i do wersji internetowej. Jak założysz konto przez www, to w apce posługujesz się tym samym loginem i hasłem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

@Ultra2020 teraz będziesz mógł z sieci Orange swoim numerem mylić ludzi. Prefiks 450 w większości telefonów nie jest zapisany. Wyświetla się 45 0XX XX XX, co sugeruje na połączenie z zagranicy. Kierunkowy +45 to Dania 😁 🤔 🙃

Ta pula numerów jest przypisana do Play i NC+, a to są krajowe nuery 😎


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

@ketrasaArtur no rodzina nie chciała odbierać ode mnie telefonu 🙂 a kurier gdy dostarczał mi tymczasowy numer z Orange to mówił że nie dzwonił bo był jakiś dziwny numer podany i podaje go z głowy (zapamiętał, bo jest dość prosty) a Ja odpowiadam mu, że tak to jest mój numer!