Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru do Orange na Karte


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

Z PlayNext do Orange i tam wybiera się z listy operatora, czyli wybrałem Play Na Karte.

Nie ma opcji jeśli chodzi o pomyłkę. 🙂

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

@Ultra2020 nie spotkałem się z taką ofertą PLAY-a ale dla mnie wstępnie to wygląda jak FLEX w Orange. Ma płatną miesięczną subskrypcję, wiec jest traktowany pewnie jak abonament, pewnie z tego powodu Orange odrzucił Twój wniosek, bo nie wie, co to za oferta. Można jeszcze spróbować złożyć wniosek zaznaczając, że przechodzisz z Play Abonament lub spróbowałbym przenieść numer do Play na kartę. Jak by sienie dało, to z konkurencji trzeba by było skorzystać, T-Mobile na kartę lub Plus na kartę, a następnie do Orange.

Wygląda mi to na bardziej skomplikowaną sprawę.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

@ketrasaArtur też tak rozmyślam by przejść najpierw do innej sieci a następnie do Orange już przechodziłem innym numerem z PlayNext do Play Na Karte może powinienem też tak zrobić następnie do Orange a czy mogę złożyć dwa wnioski, bo już kolejny poleciał do Orange i co się stanie gdy złożę do Play Na Karte? a co do wyboru to pytałem w Play Next co wybrać przy przenoszeniu numeru to odpowiedzieli mi Play Na Karte więc ten abonament odpada.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

@Ultra2020 najlepiej według mnie trzeba by było anulować wszystkie wnioski o przeniesienie numeru, następnie zdobić, tak jak pisałeś, czyli przenieść do Play na kartę, a następnie do Orange.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

Napisałem na czacie PlayNext i odpisali mi że mogą złożyć zgłoszenie o migrację do Play na Karte potrwa to 1-2dni i nie trzeba wymieniać karty sim pozostanie ta sama. Więc super wtedy na 100% przejdzie te przeniesienie w końcu mój wyjątkowy numer przejdzie do Orange 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

@Ultra2020 daj znać jak dalej będzie się sytuacja z przeniesieniem rozwijała.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

Już dziś numer został przeniesiony do Play na Karte teraz czekam na ruch ze strony Orange (cierpliwie czekam)

 

Screenshot_20200322-003734.png


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

Dziś przyjechał kurier z karta SIM Orange po pokazaniu dowodu osobistego i zostawieniu czytelnego podpisu otrzymałem kartę sim z numerem tymczasowym i teraz mam pytanie czy mogę odłożyć tę kartę sim bez aktywacji tzn. bez włożenia ją w urządzenie do czasu przeniesienia numeru, czyli do dnia 1 kwietnia? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

@Ultra2020 teoretycznie tak, ale jak dostaniesz jakiegos SMSa z informacja od Orange to nie bedziesz wiedzial


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przeniesienie numeru do Orange na Karte

@Ultra2020 możesz spokojnie czekać do 1 kwietnia i dopiero jak numer docelowy zostanie przeniesiony to uruchomić kartę SIM w telefonie.

 

@byczyn_86 SMS-y w sprawie przeniesienia będą przychodziły na numer kontaktowy, podany we wniosku o przeniesienie. Numer tymczasowy jest ustawiony tylko po to, aby na otrzymanej karcie SIM aktywować usługi. Nawet jak na numerze tymczasowym zostanie uruchomiona poczta głosowa, to automatycznie po przeniesieniu numer docelowy będzie miał tą samą pocztę.

 

Czasami warto wcześniej uruchomić otrzymaną kartę SIM i pozakładać blokady premium.