Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

💐Pakiet z okazji rozpoczęcia kalendarzowej wiosny


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

💐Pakiet z okazji rozpoczęcia kalendarzowej wiosny

Czyli jednak dwa niezależne pakiety. Więc lepiej uruchomić najpierw Wiosnę,  a następnie pakiet 10 GB, żeby optymalnie wykorzystać🤯


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

💐Pakiet z okazji rozpoczęcia kalendarzowej wiosny

Tak przy okazji dopowiem, ze na starej karcie po wykorzystaniu promocji nie straciłem możliwości skorzystania z cyklicznych na 7 i 31 dni bez MMSów ale z kumulacją GB.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

💐Pakiet z okazji rozpoczęcia kalendarzowej wiosny

@andrzej1441 dzięki za cenną wskazówkę. 

Anonim

Nie dotyczy

💐Pakiet z okazji rozpoczęcia kalendarzowej wiosny

Według Regulaminu „Rozmowy i SMS-y bez limitudo wszystkich + pakiet GB” ze zmianami od dnia 19 marca 2020roku jest punkt w regulaminie który daje tylną furtkę dla Orange  39.Niewykorzystane środki z pakietu GB przepadają wraz z upływem okresu ważności Usługi.  taki sam punkt jest w Regulamin usługi cyklicznej„Rozmowy,SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” 35.Niewykorzystane środki z pakietu GB przepadają wraz z upływem okresu ważności Usługi.

Więc Orange w wersji na starych zasadach może zrobić wam niespodziankę i zablokować zbieranie GB


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

💐Pakiet z okazji rozpoczęcia kalendarzowej wiosny


@Anonimnapisał(-a)

Według Regulaminu „Rozmowy i SMS-y bez limitudo wszystkich + pakiet GB” ze zmianami od dnia 19 marca 2020roku jest punkt w regulaminie który daje tylną furtkę dla Orange  39.Niewykorzystane środki z pakietu GB przepadają wraz z upływem okresu ważności Usługi.  taki sam punkt jest w Regulamin usługi cyklicznej„Rozmowy,SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” 35.Niewykorzystane środki z pakietu GB przepadają wraz z upływem okresu ważności Usługi.

Więc Orange w wersji na starych zasadach może zrobić wam niespodziankę i zablokować zbieranie GB


Nie siej paniki.

Tak zawsze było np.:

29. Niewykorzystane środki z pakietu GB przepadają wraz z upływem okresu ważności Usługi.

Trzeba zapewniać środki na automatyczne odnowienie, które nawet jest często ostatniego dnia ważności do godziny 10:00.

Anonim

Nie dotyczy

💐Pakiet z okazji rozpoczęcia kalendarzowej wiosny

Nie sieje paniki tylko jak sprawdzałem regulamin przed kilkoma miesiącami też był ten punkt nie dziwi mnie to że Orange chwaiło się o Kumulacji a w zapisach ten punkt jest zapisany więc ta kumulacja jest najprawdopodobniej wynikiem Bugu.

Tylko czemu w nowej wersji GB znikają po odnowieniu znikają GB 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

💐Pakiet z okazji rozpoczęcia kalendarzowej wiosny

Na forach piszą, że przez ten pakiet stracimy wszystkie GB z doładowań.  Czy ktoś włączył ten pakiet i może potwierdzić bądź zaprzeczyć?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

💐Pakiet z okazji rozpoczęcia kalendarzowej wiosny

Włączyłem go, ale jak w SMS-ie dostałem info, że włączony zostanie pakiet Rozmowy, SMS-y, MMS-y, i GB, to od razu przesłałem SMS o treści REZ pod numer 630. Nic nie straciłem i kumulacja dalej leci.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

💐Pakiet z okazji rozpoczęcia kalendarzowej wiosny

Żadnej zarejestrowanej karty nie wyrzucam, dlatego mogę korzystać z promocji.

Z 10 GB skorzystałem na 6 kartach.

Z Wiosny na 4 kartach, z tym że jedna tylko dla rozmów i SMSów.

289.png

 

355.png

 

448.png

 

792.png

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

💐Pakiet z okazji rozpoczęcia kalendarzowej wiosny

@andrzej1441 temu dobrze jesteś zorientowany w ofertach na kartę 😉