Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 87
  • 0

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

Cześć,


Od dwóch dni jestem klientem Orange - na kartę.
Wczoraj zarejestrowałem numer, jak i zarejestrowałem się w aplikacji Mój Orange.


Przeglądając pakiety internetu dla taryfy Free na kartę, nie jestem zbytnio zadowolony z tego, co Orange proponuje dla tej taryfy.
Widziałem, że mogę zmienić taryfę, ale tylko na loT na kartę. A czy innych taryf nie ma dla Free na kartę?




26 ODPOW. 26

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

@Pajan są trzy taryfy: Free, IoT i bez limitu. Najkorzystniejszą jest Free. Pozostałe taryfy zostały już wycofane z oferty, chodź jeszcze mogą funkcjonować u osób, które aktywowały taka taryfę przed wycofaniem z oferty.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 87
  • 0

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

Rozumiem. Po zalogowaniu się na stronie Mój Orange, widziałem, że tylko loT jest dostępny, zatem mogę domyślać się, że mnie już nie dotyczą te, wycofane taryfy, bo ich już nie widzę na swoim koncie.
Zatem przy Free zostaje. A pakiet internetu dobiorę sobie jakiś. 

Druga sprawa. Mam jeszcze drugi numer, ale nie w Orange, tam mam od ponad dwóch lat pakiet na internet włączony mam, który jest zawsze bezterminowo do wykorzystania. Orange ma bezterminowe pakiety na internet? Oczywiście poza taryfą Free.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

@Pajan niestety w Orange nie ma pakietów internetowych bezterminowo. Każdy pakiet ma ograniczenie czasowe. Można wydłużyć dany pakiet po przez wykupienie kolejnego lub wykupienie czasu ważności pakietu internetowego. Wszystko też zależy, jaki pakiet GB wykupujesz. Bo tych przegródek jest kilka i w różnej kolejności zachodzą. Na ajpierw schodzi pakiet promocyjny, potem z doładowań, następnie wykupione pakiety i na końcu pakiety opłacane z konta głównego.

 

Zawsze po doładowaniu dostajesz pakiet GB. Wysokość GB zależy od kwoty doładowania oraz sposobu. Promocyjne GB można dostać za doładowanie przez stronę lub apke.

Tu masz informację ile GB dostaniesz po doładowaniu jaka kwotą:

https://doladowania.orange.pl/#stage1

 

Dodatkowo wykupywane GB w apce są podwajanie. Teraz jest promocja skrywania pakietu bez limitu + GB, które są podwajanie.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 87
  • 0

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

No to ja dziękuję bardzo za informację, chyba wszystko już wiem, co chciałem wiedzieć. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1577
  • 5378
  • 56

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

@Pajanpopatrz dobrze. Nie trzeba nic zmieniać.

Na początek skorzystaj z promocji dla nowych. A także okazyjnych (np UKR).

Bonusy za każde doładowania. Pakiety nolimit.

Nie wiem jak dużo i jaj często korzystasz z internetu i czy chcesz trochę  pojanuszować.

Na początek doładuj za 5 zł nalepiej w aplikacji albo po zalogowaniu MO i skorzystaj z darmowego nolimitu na 31 dni.

Czyli za 10 zł (5 zł strartówka 5 zł doładowanie) masz:

6GB (startowe) +5GB + 5GB +2.5 GB (doładowanie w Aplikacji) = 18, 5 GB ważne 14 dni od uruchomienia karty.

Uruchomić promocję (do 31.03.2022 SMS START na nr 814) dla nowych nolimt na 31 dni z bonusem 30 GB

Jest jeszcze jednorazowa promocja 100GB na 31 dni  dostępna tylko w aplikacji za pierwsze logowanie w aplikacji.

Czyli łącznie na początek można mieć samych 148,5 GB + 10 zł na koncie ważne ponad 31 dni

 

Różniej np. jak dużo GB potrzebujesz to doładowywać po 5 zł aż uzbiera się na no limit na 365 dni  aktualnie do odwołania z bonusem 2 TB przy uruchomieniu w MO

Ewentualnie jak nie zależy na utrzymaniu konkretnego numeru to można zastanowić się nad nowa startówką.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 87
  • 0

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

Dzięki @andrzej1441 
No ja jeszcze póki co rozglądam się, co mogę włączyć, wyłączyć na numerze itd. 
Co do tej bonusowej promocji 100GB za zalogowanie się do aplikacji, to nie widziałem tej promocji w aplikacji. Może mnie to nie dotyczy, nie wiem. 

Z internetu w smartfonie często nie korzystam, ale fajnie mieć coś w zapasie zawsze z GB, bo albo coś czasami wyszukam w przeglądarce, albo używam komunikatora typu Whatsapp, Facebook.

Na dniach okaże się, czego będę najbardziej potrzebować, wtedy coś dobiorę. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

@Pajan promocja 100GB za zarejestrowanie do konta Mój Orange dotyczy wszystkich nowozarejestroeanych, również i Cuebie.

Tu więcej info:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/do-31-05-2022r-100-GB-za-rejestracj%C4%99-w-M%C3%B3j...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 87
  • 0

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

@ketrasaArtur rozumiem, że promocja przyznawana jest automatycznie? W zakładce "dla ciebie" nie widziałem tej promocji.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Orange Free na kartę a zmiana taryfy, czy to możliwe?

@Pajan promocyjne GB powinny zostać włączone do 24 godzin od zarejestrowania. Trzeba poczekać do jutra, ale najczęściej po kilkufziesięciu minutach promocje są wlączane.