Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Około 40-50 GB internetu w Orange najtaniej


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Około 40-50 GB internetu w Orange najtaniej

@Deftowskidla 100GB na start i innych na koncie 901 jest to

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/wiecej-czasu-na-promocyjne-gb/ 

Być może zostały wam GB za akcję lato lub GB za mecze. Wiemy, że tak się dzieje i dziać będzie. I nie chcemy, żeby wam one przepadały. Stąd opcja ich zachowania i możliwość aktywowania nowej usługi. W ofercie Orange na kartę dostępna jest już usługa umożliwiającą przedłużenie ważności gigabajtów zgromadzonych m.in. w ramach promocji „120GB na całe lato”. Wystarczy wysłać SMS o treści AKT31 pod bezpłatny numer 811. Ważność promocyjnych gigabajtów zostanie przedłużona o 31 dni licząc od końca obecnej daty ważności środków. Opłata za przedłużenie o dodatkowe 31 dni wynosi 9 zł i jest pobierana ze środków z doładowań. Z usługi można skorzystać wielokrotnie. Kolejne dodatkowe dni ważności będą się sumować. Aktualną ilość i ważność promocyjnych środków w ramach portfela promocyjnych gigabajtów można sprawdzić wysyłając ILE DANYCH pod 901 (koszt 20 gr) Usługa jest dostępna we wszystkich taryfach w Orange na kartę. Przedłuża środki z promocji „120GB na całe lato” oraz wszystkich promocji w których klient zgromadził lub zgromadzi w przyszłości środki w ramach portfela promocyjnych gigabajtów.

Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl
 
PS. Trzeba tylko uważać, bo lejek na wielu kartach na koncie 901 nie działa.
Za to przejście o północy w stan pasywny konta nie blokuje internetu jak są jeszcze ważne GB.
Nie ważne co pisze w regulaminach usług.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 100
  • 0

Około 40-50 GB internetu w Orange najtaniej

A jaka jest różnica między tymi kontami 901 i 411? Pewnie jakiś podział GB na darmowe promocyjne i z pakietu? Czy da się sprawdzić na jakie konto wpada Internet z danej promocji?

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie pakietu 300GB na wakacje - https://biuroprasowe.orange.pl/blog/300-gb-za-darmo-przez-rok-100-gb-na-start/

Jeżeli będę miał paczkę 25GB z tego pakietu 300GB na wakacje i 100GB na start za rejestrację w Mój Orange to które GB będą wykorzystywane w 1 kolejności? Myślę, że ten 100GB bo jest darmowy ale wolę się upewnić.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Około 40-50 GB internetu w Orange najtaniej

@Deftowski  Wiele razy o kolejności pisano.

najpierw z konta 901 okazyjne darmowe

póżniej darmowe z bonusu za doładowania oraz startowy karty z konta 411; wyjątkowo 300GB tez zrobili regulaminowo na  411 (przypuszczam, że ten wyjątek związany jest z niuansem 901 odkrytym w poprzednie wakacje  w zeszłym roku - nie korzystałem wtedy z wakacji - znam niuans z drugiej ręki, a osobiście przy golach sprawdziłem, ze coś jest na rzeczy)

Później schodzą bonusy GB z nolimitów konto 696 (stary nolimit bez MMSów) albo 630 z MMSami

Na koncu wykupione specjalnie pakiety GB

Wyjątkowym jest wszędobylski pakiet 5 GB za 5zł przywiązany do bonusu za doładowania albo do bonusu w nolimicie a także może i do innych pakietów. Wszędzie, gdzie tylko można go na siłę wprowadzili.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Około 40-50 GB internetu w Orange najtaniej

@Deftowski masz promocje 100 GB co miesiąc:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/do-31-01-2023-1200-GB-za-darmo-przez-rok-dla-posiada...

Dziś została podana informacja, więc łącząc doładowania przez apkę lub stronę https://doladowania.orange.pl/ oraz pakiet bez Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB można uzyskać więcej GB miesięcznie, niż proponuje konkurencja za 30 zł.

 

 

 

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Około 40-50 GB internetu w Orange najtaniej

40-50 na miesiąc można uzyskać korzystając z promocji 300 GB w paczkach po 25 GB co 31 dni.

Oraz z bonusu za doładowanie w aplikacji za 5 zł (20GB+5 GB) w dzień poprzedzający otrzymanie paczki 25Gb. Razem 50 GB na miesiąc.

Pamiętamy ze nowa gwarancja zwrotu jest darmowa do 7 dni pasywnego konta na wychodzące rozmowy. Ponad 8 dni zabierane jest 10% z każdego przywrócenia. Nie mniej niż 1 gr nie więcej niż 20 zł.

Pasywne konto na rozmowy nie blokuje internetu z promocji 300GB..

Dlatego od razu po 2 doładowaniu uruchamiamy RWK jak ważność konta na wychodzące wynika z ostatnich doładowań po 5  zł.

Zaczynając z 0 zł  i włączając RWK, płacąc 0,50 zł za przywrócenie 5 zł z pierwszego doładowania (przywróci kwotę 4,50 zł, 10% z 5 zł zabierze) po 12 doładowaniu mamy 50zł 50gr na dowolny cel.

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Około 40-50 GB internetu w Orange najtaniej

@andrzej1441 trzeba jeszcze dodać, że jak wykupi pakiet Rozmowy, SMS-y, MMS-y za 30 zł + GB, to dostanie dodatkowe 100 GB co miesiąc przez rok. Wtedy trzeba raz w miesiącu doładować konto nie za 5, tylko za 30 zł. Sumując wszystkie GB z pakietu, doładowań i promocji będzie tego ponad 180 GB miesięcznie. Całkiem pokaźny kawałek transferu do wykorzystania 🤗


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Około 40-50 GB internetu w Orange najtaniej

@ketrasaArturto dodaj jeszcze że wspomniane 1200GB (12x100) można praktycznie od razy mieć dostępne  w sumie za 42 zł (30+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1) tylko utrzymaj,a lejek techniczny jest.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Około 40-50 GB internetu w Orange najtaniej

@andrzej1441 no i pięknie, GB masz kliencie, nawet więcej niż konkurencja daje, tylko Ciebie ograniczymy, aby wszyscy mogli teoretycznie skorzystać z tak wielkiej ilości GB, ale ich też ograniczymy lejkiem technicznym.

 

P. S.

Nie wiem do końca od czego obecnie zależy lejek techniczny, ale przy wykorzystaniu 30-40 GB na dobę ograniczenia jeszcze nie dostałem. Może to zależy od obecnej przepustowości nadajnika, bo był niedawno modernizowany. Jeszcze rok, może dwa lata temu takie ograniczenia dostawałem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

Około 40-50 GB internetu w Orange najtaniej

U mnie nie ma lejka technicznego, ani na karcie abonamentowej, ani w OFNK - tym bardziej, że kiedyś występował kłopot z poborem pliku powyżej 4 GB (po 4 GB pobieranie zatrzymywało się). Obecnie te problemy nie występują.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 100
  • 0

Około 40-50 GB internetu w Orange najtaniej

"Oraz z bonusu za doładowanie w aplikacji za 5 zł (20GB+5 GB)" 20GB + 5GB?

Za co tyle? Za 5 zł z tego co wiem dostanę 2x po 2,5GB czyli 5GB.

Jak to jest z tym Rok Ważności Konta? Wpisując w Google, szukając na stronach Orange trafiam na same archiwalne strony, posty. Nadal jest ta usługa? Czy nie wyklucza się to z tym pakietem 300GB za darmo na wakacje? Chętnie bym z niej skorzystał, żeby te piątki nie przepadały ale nawet nie wiem jak to włączyć i czy mam odpowiednią taryfę... żadnego regulaminu nie ma.