Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ofertna na kartę - no limit tylko na rozmowy

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 476
  • 1623
  • 3

Ofertna na kartę - no limit tylko na rozmowy


@andrzej1441napisał(-a)

@ketrasaArturteraz każdy w OFNK mogący skorzystać z NL za 25 zł ma staz ponad 3 lata czyli zaczynamy od 20GB

 

@Windowv2Od kiedy po doładowaniu zaraz po północy  otrzymałem GB za doładowanie ale około 7:00 przyszedł SMS informacyjny o zablokowaniu GB za doładowanie a nie o przywróceniu zablokowanych.

Staram unikać się aktywacji usług, gdy mogą trwać jakieś jawne czy tajne prace. Zawsze może dojść do pseudo hazardu.

 

Po prezencie na dzień dziecka a i  nowych promocjach  non stop coś robią i poprawiają.


Raz mi się zdarzyło że płatność zrobiona po 23, dokonała się dopiero po 6 rano .


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1611
  • 5531
  • 60

Ofertna na kartę - no limit tylko na rozmowy

@Windowv2Nie zrozumiałeś pseudo hazardu w wydaniu doładowania tuż po północy.

O północy kończyła się ważność GB za doładowania.

Zablokowanie GB zostało częściowo wykonane.

Poszło doładowanie, ale zablokowanie GB zostało tylko formalnie częściowo wykonane. W systemie nie było informacji o blokadzie GB niezbędnej do odblokowania doładowaniem.

Następuje brak odblokowania i następnie dokończenie formalne zablokowania GB zakończone wysłaniem SMSa informacyjnego.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 29
  • 0

Ofertna na kartę - no limit tylko na rozwowy

Dzięki wszystkim za pomoc.
Udało się aktywować pakiet no limit za 25 zł.
Mam tylko nadzieję, że nie wycofają go tak jak ten za 300 zł, na ten moment wydaje się być dla mnie optymalny.
 
Szkoda, że nie było takiej możliwości w aplikacji, bo gdyby nie wy, to w życiu bym nie wiedział, że taki kod na aktywację istnieje.
 
Przy okazji, na czacie konsultant powiedział, że mogę od razu aktywować na rok, wklepując kod 12 razy.
Trochę nie widzę w tym sensu, skoro jest to usługa, która odnawia się automatycznie co miesiąc. Co by mi to dało? 
I jeszcze jedno. @ketrasaArtur wspomniał, że co miesiąc jest 1 gb internetu więcej. Do jakiej maksymalnej wielkości będzie się zwiększał z biegiem czasu? Czy nie ma górnego pułapu? A może właśnie gdybym wpisał kod 12 razy, to bym przyspieszył ten proces i za dwunastym razem byłoby już 32 giga?

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1611
  • 5531
  • 60

Oferta na kartę - no limit tylko na rozwowy

@m0ckBardzo dobrze myślisz. Procesu zwiększania licznika (automatycznych) odnowień nie przyśpieszysz. Regulaminowo licznik odnowień zwiększa się o 1 tylko przy automatycznym odnowieniu usługi. Ręczna aktywacja jest zawsze z zerowym licznikiem.

Ręczna aktywacja nawet może w ogóle wyzerować licznik. Piszę może, bo odkąd istnieje NL za 25 zł różnie to działało i lepiej nie ryzykować.

To usługa archiwalna z ubogą informacją w MO (na stronie i aplikacji).

W MO znajduje się W zakładce <Pakiety i usługi>.

Aktywowana jest w usługach aktywnych nawet, gdy jest zablokowana=zahibernowana do 30-31 dni z powodu braku środków na automatyczne odnowienie.

Nieaktywowana jest widoczna po rozwinięciu usług dodatkowych.

Na stronie MO w usługach aktywnych jest lepiej przedstawiona.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18473
  • 52870
  • 716

Ofertna na kartę - no limit tylko na rozwowy

@m0ck na chwilę obecną przyznawane GB nie mają górnego ograniczenia. Na jednym numerze przy najbliższym odnowieniu NL za 25 zł będę miał 73 GB, na drugim 84 GB i dalej się zwiększają o 1 GB po każdym odnowieniu.

Ważne, aby zapewnić ciągłość odnowień, czyli muszą być środki na koncie. Nie kombinować z żadnymi późnieniami w doładowaniu. Aktywacja wystarczy jedna, nie ma potrzeby aktywowania kolejny raz, bo to usługa cykliczna.