Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Najtańszy sposób na ważność konta 31 dni


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 106
  • 0

Najtańszy sposób na ważność konta 31 dni

Na nowym numerze chcę włączyć pakiet 200GB za wyrażenie zgód marketingowych ale żeby wykorzystać te gigabajty ważność konta muszę mieć tak długo jak trwa pakiet czyli 31 dni. Jak najtaniej można sobie sprawić taką ważność konta?

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18553
  • 53135
  • 720

Najtańszy sposób na ważność konta 31 dni

@Deftowski przedłuży się automatycznie na miesiąc konto główne i konto GB, po aktywacji pakietu 200 GB za zgody marketingowe. Ważne, aby numer był aktywny na połączenia wychodzące. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2844
  • 7169
  • 188

Najtańszy sposób na ważność konta 31 dni

Jeśli to nowy numer prepaid to bonusy będziesz miał ważne rok.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 501
  • 907
  • 3

Najtańszy sposób na ważność konta 31 dni


@Katani1napisał(-a)

Jeśli to nowy numer prepaid to bonusy będziesz miał ważne rok.


Mamy tu małą nieścisłość... RWK oczywiście, ale za przeniesiony numer... Tutaj tego nie wiemy...

Może autor coś dopisze?...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2844
  • 7169
  • 188

Najtańszy sposób na ważność konta 31 dni

Zarówno nowy starter, jak też przeniesiony nr daje RWK i rok ważności bonusowych GB.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 106
  • 0

Najtańszy sposób na ważność konta 31 dni

Jest to nowy numer na kartę.

 

@ketrasaArtur Po aktywacji Bonusu za zgodę ważność połączeń wychodzących wydłuży się o 31 dni? Bez jakiegokolwiek doładowania po aktywacji startera? 

@Katani1 na jakiej podstawie stwierdzenie, że będę miał rok ważne bonusy tym bardziej jeśli ten bonus jest na 31 dni? Żeby móc korzystać z pakietów i innych bonusów trzeba mieć (chyba) ważne konto na połączenia wychodzące a ta ważność (chyba) nie musi być równoznaczna z ważnością pakietu/bonusu?

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 501
  • 907
  • 3

Najtańszy sposób na ważność konta 31 dni


@Katani1napisał(-a)

Zarówno nowy starter, jak też przeniesiony nr daje RWK i rok ważności bonusowych GB.


Pierwsze słyszę, że nowy aktywowany starter ma RWK!!! Skąd waść masz takie informacje? Może coś przeoczyłem? 🤔 Z końcem 2023 roku aktywowałem starterek, bo kończyła się jego ważność i żadnego RWK nie dostałem! 😋


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18553
  • 53135
  • 720

Najtańszy sposób na ważność konta 31 dni

@Deftowski sprawdziłem po aktywacji nowego startera. 10-tego mają aktywowałem nowy starter. Zostało obecnie jeszcze 27 dni ważności na połączenia wychodzące, oraz bonus GB za doładowanie. Teraz wysłałem SMS-a o treści TAK na numer 80290. Ważność konta głównego wydłużyła się do 33 dni i również GB z doładowań powiększając się o 200 GB za zgody marketingowe.

Można jeszcze wydłużyć o kolejny miesiąc, wysyłając SMS o treści START na numer 814. Ważność konta głównego i GB z doładowań wynosi obecnie 63 dni.

Po wysłaniu SMS-a aktywowany został pakiet NL z 25 GB na miesiąc oraz dodatkowe 450 GB z promocji 5400 GB na rok. Ten sposób wydłużenia ważności GB podał @andrzej1441 w poście:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferta-na-kart%C4%99/Wyprzeda%C5%BC-starter%C3%B3w-Orange-na-kart%C4%99-w-...

Koszt startera to 5 zł, w promocji kupiłem za 1 zł w żabce.

Obecnie na nowym numerze mam:

  • Konto główne 5 zł ważne 63 dni
  • GB z doładowań 215 GB ważne do 16 lipca 2024 r. (Po zarejestrowaniu w aplikacji jeszcze wpadnie 100 GB)
  • Pakiet NL z 475 GB ważne do 15 czerwca 2924 r.

Jedyny koszt, to zakup startera. Nic więcej nie było doładowywane.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1627
  • 5606
  • 61

Najtańszy sposób na ważność konta 31 dni


@Deftowskinapisał(-a)

Na nowym numerze chcę włączyć pakiet 200GB za wyrażenie zgód marketingowych ale żeby wykorzystać te gigabajty ważność konta muszę mieć tak długo jak trwa pakiet czyli 31 dni. Jak najtaniej można sobie sprawić taką ważność konta?


Skąd taka informacja.

Praktycznie obecnie wystarczy, aby konto główne odbierało połączenia (stan OP), aby skorzystać z ważnego salda GB.

Po drugie promocja za zgody daje 200GB na minimum 31 dni i tyle samo ważności konta głównego,  nawet więcej dni na urządzeniu korzystającym z 5G. 

Owszem konto główne musi być ważne, aby wysłać SMS na zgody.

Po trzecie najtaniej jak jest zablokowana co najmniej jedna złotówka na koncie głownym przywrócić ważność konta głównego na 32 dni SMSem AKT1 na 80630.

Po czwarte nowe startery zakupione on-line mają darmowe RWK za 9 zł.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2844
  • 7169
  • 188

Najtańszy sposób na ważność konta 31 dni


@piotrKawiorynapisał(-a)

Pierwsze słyszę, że nowy aktywowany starter ma RWK!!! Skąd waść masz takie informacje? Może coś przeoczyłem? 🤔 Z końcem 2023 roku aktywowałem starterek, bo kończyła się jego ważność i żadnego RWK nie dostałem! 😋


Mój błąd - skrót myślowy. Chodzi o starter online.

https://www.orange.pl/view/kup-starter