Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Najlepsza oferta dla serwisu


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18683
  • 53507
  • 728

Najlepsza oferta dla serwisu

@Ianus72 to dobra informacja. Przymierzałem się do tego pakietu 300 GB na rok, ale nie pamiętałem, że można doładować w przedziale 30 dni od przyznania pakietu.

Warto się zastanowić, bo pakiet 300 GB na rok jeśli nie zostanie przedłużony, to można go aktywować do 31 stycznia 2024 roku:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/do-31-01-2024-r-Promocja-300-GB-za-darmo-przez-rok-w...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 110
  • 1

Najlepsza oferta dla serwisu

Ostatnio najnowsza aktualizacja pozbawiła mnie dostępu do apki.

Nie mam smartfona, ponieważ nie interesuje mnie takie urządzenie, mam zwykłe telefony służąc mi do dzwonienia.

Mam internet od Orange w routerze i do tego czasu mogłem otwierać samą aplikację na jakichś tabletach których mam kilka, ale najnowsza wersja apki woła na nich o aktualizację, gdzie dostaję info, że urządzenia nie są już wspierane. Do niedawna można było pominąć aktualizację, ale obecnie nie jest to już możliwe.

Apka również nie działa (nie ma jej) w sklepie dla androida w wersji TV, gdzie mam stosunkowo nowego androida 9.

Więc uważam, że jednak aplikacja powinna być oczywiście dla tych, którzy mają do niej dostęp po prostu wygodą użytkowania, ale nie powinna dyskryminować tych, którzy mają dostęp jedynie do wersji przeglądarkowej "Mój Orange".