Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet w samochodzie

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 18
  • 0

Internet w samochodzie

cześć

Szukam rozwiązania w miare taniego i zgodnego z regulaminem aby korzystać w pełni z funkcji w aucie które potrzebują internetu. Jaka byłaby najlepsza oferta czy iść w ofertę na kartę czy flex może jednak?

potrzebuje pewnie nie za dużo gb myślę że 10-20 by starczyło. Co polecacie?

 

________________
* Przeniosłem z działu Na kartę – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1730
  • 8440
  • 64

Internet w samochodzie

@Dorotqa Kup starter w wersji online, ponieważ daje więcej GB po doładowaniu. Za 5 zł dostaniesz 22,5 GB. Z promocji za zalogowanie do MO (włączasz w aplikacji) dostaniesz 100 GB do tej samej przegródki na gigabajty. W to samo miejsce trafi 200 GB za zgody marketingowe (SMS o treści TAK pod 80290). GB z tej przegródki nie są ważne wiecznie. Można je tanio przedłużać aktywując jednorazowy pakiet NL (no limit) za złotówkę.

PS Jeżeli nie chce Ci się pamiętać o przedłużaniu przez rok to można aktywować usługę „Więcej czasu na Internet”. Środki najlepiej zapewnić z kilku doładowań po 5 zł ze względu na 20 GB za każde doładowanie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

21 ODPOW. 21

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2840
  • 7148
  • 188

Internet w samochodzie

Tylko internet, czy też rozmowy itp.?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 18
  • 0

Internet w samochodzie

nie, rozmowy mam przez bluetooth z mojego głównego numeru w kom, chodzi mi o internet do sprawdzania lokalizacji auta, podglądu z kamer i takie tam


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2840
  • 7148
  • 188

Internet w samochodzie

Kup starter za 5 zł. i zarejestruj go. Aktywuj n/w promocje i masz spokój na co najmniej kilka miesięcy. Przy okazji sprawdzisz ile zużywasz GB.

https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/90016/01dfdfb7-5167-42f3-b496-a1ec87c7c8cf

https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/98799/cfc8d7a8-83b2-4ea9-afa3-2fb9c7f7722a


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1730
  • 8440
  • 64

Internet w samochodzie

@Dorotqa Jak masz Flex to używasz dodatkowej karty. Jak nie masz to OFnK wyjdzie za grosze na miesiąc. Najlepiej wybrać starter online, doładowywać za 5 zł i włączać NL za złotówkę aby przedłużyć ważność GB z doładowań na miesiąc. Plus oczywiste bonusy o których wspomniał @Katani1 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 18
  • 0

Internet w samochodzie

a operator nie zablokuje mi tej karty z uwagi na to, że będzie prawiie w sposób ciągły wysyłała dane przez internet? pytam bo mi znajomy powiedział, że jeśli nie jest używany internet przez telefon tylko takie urządzenia z auta to mogą zablokować


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1730
  • 8440
  • 64

Internet w samochodzie

@Dorotqa Nie zablokuje. To jest normalne użycie danych komórkowych, takie samo jakby karta znajdowała się w routerze czy tablecie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2840
  • 7148
  • 188

Internet w samochodzie

Za 5 zł. bym spróbował. Taryfa IoT wychodzi drożej.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 18
  • 0

Internet w samochodzie

nawet jeśli będzie też wysyłać dane lokalizacyjne nie tylko z gps ale i lokalizacji po sieci komórkowej?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 18
  • 0

Internet w samochodzie

no właśnie mi powiedział, że legalne jest kierunkowanie usługi IoT a nie zwykłe abonamenty albo oferty na kartę, nie chce wydać kasy a za chwile się rozeznawać w innych usługach przez to

 

albo co gorsze płacić jakieś kary czy coś

 

________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał