- « Poprzedni
-
- 1
- 2
- Następny »
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Czy orange właśnie wyrzuciło z nowego fizycznego startera online promocyjne GB ważne rok?
@the_woocashnapisał(-a)eSIM za 5zł zakupiony online też ma GB ważne rok
Akurat tego startera, regulamin nie uwzględnia, tak samo raczej tam nie ma 20 GB za każde doładowanie online
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Czy orange właśnie wyrzuciło z nowego fizycznego startera online promocyjne GB ważne rok?
Nie wiem jak z doładowaniem ale kupilem za 5, nie doladowalem i mam tak.
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Czy orange właśnie wyrzuciło z nowego fizycznego startera online promocyjne GB ważne rok?
@PrettyFlynapisał(-a)W górnej części poszczególnych wariantów startera masz żółty prostokąt z tekstem "9000 GB przez rok" więc mniemam, że nic nie uległo zmianie. Pozdro
To akurat jest do usługi bez limitu, która po darmowym 1 miesiącu później odnawia się za 35 zł (chyba, że skorzystamy z próbnych za 15 zł). Więc ta informacja nie ma nic wspólnego z przegródką "bonus internetowy za doładowania" gdzie wpadają GB za zgody jak i apkę Mój Orange.
Przypominam, że usługa bez limitu nie przedłuża się za 39 zł/rok - to robi tylko BiZD (Bonus internetowy za
doładowania).
Opis "Rok ważności konta" odnosi się do ważności konta, a co za tym idzie również internetu z BiZD - nie było żadnej zmiany.
Z jakiej racji możemy to wywnioskować? A z takiej, że jest taki pewien regulamin usługi „Przedłużenie ważności konta głównego i GB” - i to właśnie taką usługę mamy aktywowaną na tych starterach online. Nie ma już oddzielnych usług przedłużenia tak jak to było jakiś czas temu. Teraz jest jedna i przedłuża konto wraz z GB.
https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/129368/4f72294b-97c2-4208-86f1-700051abcc94_2.0_
O niezgodności opisów tradycyjna/wirtualna SIM pisałem tutaj: https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Nowo%C5%9B%C4%87-w-Orange-na-kart%C4%99-Starter-eSIM...
Tradycyjna SIM zamówiona online jak i eSIM ma rok ważności konta i GB.
Jednak są pewne dwa/trzy wyjątki względem obu wersji. Opisałem tutaj o co chodzi: https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Nowo%C5%9B%C4%87-w-Orange-na-kart%C4%99-Starter-eSIM...
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Czy orange właśnie wyrzuciło z nowego fizycznego startera online promocyjne GB ważne rok?
Jeśli wszystko jest w jednej taryfie, to powinien obowiązywać jeden regulamin, jeśli są dwa to można powołać się na ten korzystniejszy, zrobić zgłoszenie jak konsultant nie będzie miał chęci do wprowadzenia korekty.
- « Poprzedni
-
- 1
- 2
- Następny »