Nie można wyświetlić tego widżeta.
Pracuję w Orange
  • 582
  • 951
  • 126

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Nadeiszła wiekopomna chwila Emotikon: Szczęśliwy

V9GTIayhah, @mabud73 był szybszy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata w zakładce Zgłoś Sprawę, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.
Poziom 33, Ekspert
  • 2256
  • 2932
  • 103

Zatrzymane chwile

...haha, @Jarek, mam dłuższe nogi, byłem szybszy Emotikon: Język

Zapraszam do aktywnego udzielania się na Nasz Orange pt "Zostań Herosem NO". Szczegóły tutaj

Poziom 34, Ekspert
  • 3183
  • 4037
  • 114

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Polowanie Wam popsułem Emotikon: Mrugający 

mój post jest wyżej Emotikon: Mrugający

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 33, Ekspert
  • 2256
  • 2932
  • 103

Zatrzymane chwile

haha...madrala poedytował Emotikon: Mrugający @Artur, od dzisiaj zakaz edycji po publikacji postu...manipulacje są tu dokonywane Emotikon: Język

Zapraszam do aktywnego udzielania się na Nasz Orange pt "Zostań Herosem NO". Szczegóły tutaj

Pracuję w Orange
  • 582
  • 951
  • 126

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Edytowane, więc się nie liczy ^^

@mabud73, chyba rzeczywiście coś z tymi długimi nogami musi być, boś znowu mnie wyprzedził XD

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata w zakładce Zgłoś Sprawę, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.
Poziom 33, Ekspert
  • 2256
  • 2932
  • 103

Zatrzymane chwile

Motto Społeczności .... Macie problem, idźcie w stronę światła... Emotikon: LOL

logo now.gif

Poziom 34, Ekspert
  • 3183
  • 4037
  • 114

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Co my na to???

trzy.JPG

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 33, Ekspert
  • 2256
  • 2932
  • 103

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

..to znak ...

diabel-ruchomy-obrazek-0264.gif

Emotikon: LOL 

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 677
  • 1296
  • 34

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

A moje szatańskie działania sprawiły, że część dyskusji została stąd przeniesiona do pogaduch, jak zresztą sugerował @Misiek62 Mężczyzna pokazuje język

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 34, Ekspert
  • 3183
  • 4037
  • 114

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

ożywmy temacik Emotikon: Mrugający

liczba postów dośc ciekawa

14144postów
5734członków

jeszcze nie zwalniamy.. chociaż dzisiaj rano należało podróżować ostrożnie... 14222.JPG  i liczba userów też się ładna zrobiła...

5775.JPG