Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Zatrzymane chwile

@mabud73 pieknie, normalnie pieknie Emotikon: Mrugający


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zatrzymane chwile

Kiedyś człowiek cieszył się z każdej nowej setki Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Zatrzymane chwile


@mabud73napisał(-a)

Pamiętam jak wszedłem pierwszy raz na NO a tu chyba, o ile dobrze pamiętam 600 użytkowników Bardzo szczęśliwy robot stare dobre czasy Szczęśliwy robot


Ja jak pierwszy raz wszedlem na NO to bylo 100 razy wiecej uzytkownikow niz u Ciebie @mabud73 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zatrzymane chwile

Ale wtedy było mało użytkowników, a działo się więcej niż teraz... biło się rekordy posiadówek na forum. Był wykaz minut... wychodziło czasami po cztery, pięć dni non stop 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Zatrzymane chwile

@mabud73 teraz też jest wykaz minut użytkowników online:

https://nasz.orange.pl/t5/forums/usersonlinepage

 

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur , ukłon w Twoją stronę. Rzadko się zdarza, by normę 100% osiągnąć tak szybko i w kategoriach godnych miana ambasadora. Twoje starania, czuję podskórnie, będą zauważone. Tylko żebyś wyżej, ech! Nie dokończę Emotikon: Bardzo szczęśliwy

100procent.PNG


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Zatrzymane chwile

@Anonim Dziękuję bardzo, ale nie przesadzaj. Pewnie nie jestem pierwszy, z takimi osiągami Emotikon: Mrugający

Wszytko dzięki użytkownikom NO. Ja tylko odpowiadam na pytania i trochę archiwum przeglądałem Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur , wszystko jest zależne od szczerych chęci. @Citi2017  też w najważniejszych kwestiach ma 100%. Ja nigdy, przynajmniej nie pamiętam, takich wyników nie miałem. Aż Wam obu szczerze zazdroszczę Emotikon: Bardzo szczęśliwy 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Zatrzymane chwile

@Anonim jak przyszedłem na NO, to wydaje mi się, że @Piotrekk85 miał jeszcze pomysłami większe osiągnięcie Emotikon: Mrugający

@Citi2017 też fajnie się wykazuje na NO, co mnie bardzo cieszy Emotikon: Mrugający jak i osiągi innych użytkowników. 

Wczoraj @wscieklaewka wskoczyła na kolejny poziom (24) Emotikon: Mrugający Moje Gratulacje Ewciu Emotikon: Szczęśliwy !!!


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Zatrzymane chwile

@Anonim  sam masz lepsze od nas osiągi niż my 🙃