Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim  dobrze że mnie nie złapałeś w sieci 😂

Fajny licznik na NO 🙃

 

Screenshot_20191229-181423.png

 

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim , szkoda że nikt nie uchwycił dzisiaj licznika z 71 tys. użytkowników. Ja w tym czasie robiłem sobie poobiednią drzemkę Emotikon: Smutny

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim  to co uchwyciłem też fajne, nie zawsze równe sumy są tylko ważne, mi spasował ten układ, czyżby wygrana w Lotto się szykowała 🙃

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  to co uchwyciłem też fajne, nie zawsze równe sumy są tylko ważne, mi spasował ten układ, czyżby wygrana w Lotto się szykowała 🙃


@Anonim , fajnie by było te cyferki z lotto uchwycić realnie, czego Ci życzę Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jutro puszczę sobie co nieco Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19200
  • 55461
  • 750

Zatrzymane chwile


@Anonimnapisał(-a)

Ja Was też, tzn. @Citi2017 , @DawidOrange , @ketrasaArtur , @byczyn_86  i @crodlay  uchwyciłem podczas tagowania...papużki nierozłączki Emotikon: Bardzo szczęśliwy

na zielono.PNG


Jeszcze Ciebie zabrakło w Tym zestawieniu @Anonim Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19200
  • 55461
  • 750

Zatrzymane chwile

@Anonim @Anonim ciekawy sposób na typowanie lotto Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Na początku "zatrzymanych chwil" uwiecznienia, jak 1 000 użytkowników się zarejestrowało. Teraz już skoki co 10 000 dopiero robią większe zamieszanie Emotikon: Bardzo szczęśliwy Nie tak dawno świętowanie 70 k, a tu w kilkanaście dni 1 k wskoczyło Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur , ja na bank mam inne metody na lotto, aniżeli @Anonim . Natomiast moją wygraną tylko poznacie po tym, że mi to lotto Emotikon: Język No i nie mogłem zieleni pomieszać z niebieskim, bo zieleń mi się lepiej kojarzy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim  jak trochę matematyki się doda, to te liczby co złapałem, ciekawy układ dają, reszta to fart i pozytywne nastawienie 🙃


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19200
  • 55461
  • 750

Zatrzymane chwile


@Anonimnapisał(-a)

Ciekaw ile tych Weteranów do końca roku się nazbiera?

orange-weteran.png

Zanim taką odznakę dostanę to Emeryturę zaliczę, chyba że wiek emerytalny pocisną do 70 lat czy więcej.


Już prawie koniec roku, więc pewnie licznik się nie zmieni:

weteran.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Z aktywności, która jest Twoim udziałem @ketrasaArtur , wynika wprost proporcjonalny przyrost do ilości lukniętych tematów. @Mariusz  tego nie osiągnie w takim tempie, chociaż postanowienie noworoczne nam "zaślubował" Emotikon: Mrugający Ma spokojniejszy temperament od Twojego, no i w weteranie go nie przegonisz, nawet będąc na emeryturze Emotikon: Bardzo szczęśliwy Chyba że weteran zasług generalskich każe Ci "szabelką" wymachiwać Emotikon: Mrugający