Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zatrzymane chwile


@bluesmanniaknapisał(-a)

A teraz do WOT'u pchają się wszyscy: duzi, mali, grubi, chudzi... Normalnie wojsko patchworkowe 😉 


Każdy chce z karabinem pobiegaćEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Zatrzymane chwile


@byczyn_86napisał(-a)

@ketrasaArtur z Twojej wypowiedzi wnioskuje ze obaj chyba z podobnego rocznika jestesmy. I zostala tylko na pamiatke ksiazeczka SIŁY ZBROJNE RP z wbitym przeniesieniem do rezerwyEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Tak też podejrzewam Emotikon: Mrugający Swoja książeczkę wojskową cały czas mam z wbitą rezerwą Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur dobry rocznikEmotikon: Szczęśliwy chyba jedni z ostatnich, ktorzy nie byli dziecmi Neos... yyy tzn. internetuEmotikon: Bardzo szczęśliwy i potrafilismy jeszcze w dziecinstwie charatać w gałę i wiemy jakie dzwieki wydaje modemEmotikon: Bardzo szczęśliwy mam racje? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Zatrzymane chwile

@byczyn_86 tu masz rację. Do dziś pamiętam modem ze śmiesznymi piskami i internet wydzwaniany z numerem 202122. Prędkość w tedy była powalająca: 36 - 48 kbps. Sieć zrobiłem na LPT i dwa komputery korzystały z jednego modemu. Wszystko śmigało aż miło Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zatrzymane chwile

I to pilnowanie czasu zeby nie przekroczyc czasu impulsu. I obowiazkowo korzystanie po godzinie 18 zeby impuls trwal 6 minutEmotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Zatrzymane chwile

@byczyn_86 w tamtych czasach strony www  nie były tak wielkie, więc często korzystałem z teleporta, zgrywałem na kompa i przeglądałem offline. No i jeszcze pojawił się napster do muzyki oraz direct connect do filmów Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@byczyn_86 , jeżeli Twój nick odpowiada cyfrom, to dla potomnych potwierdź, że masz lata Chrystusowe, a wtedy obalę krążący w sieci mit o @ketrasaArtur , że jest wirtuozem. Zostaniecie na tę pamiątkę w "Zatrzymane Chwile" żywym dowodem Waszego istnienia Emotikon: Bardzo szczęśliwy Albo jeden z Was idzie w zaparte Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zatrzymane chwile


@Anonimnapisał(-a)

@byczyn_86 , jeżeli Twój nick odpowiada cyfrom, to dla potomnych potwierdź, że masz lata Chrystusowe, a wtedy obalę krążący w sieci mit o @ketrasaArtur , że jest wirtuozem. Zostaniecie na tę pamiątkę w "Zatrzymane Chwile" żywym dowodem Waszego istnienia Emotikon: Bardzo szczęśliwy Albo jeden z Was idzie w zaparte Emotikon: Szczęśliwy


Że co? Na jaka pamiatke?Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


@byczyn_86napisał(-a)

Że co? Na jaka pamiatke?Emotikon: Szczęśliwy


@byczyn_86 ...na pamiątkę Chrystusowych lat, które powinny napawać dumą Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zatrzymane chwile


@Anonimnapisał(-a)

@byczyn_86napisał(-a)

Że co? Na jaka pamiatke?Emotikon: Szczęśliwy


@byczyn_86 ...na pamiątkę Chrystusowych lat, które powinny napawać dumą Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Czyli ze takie z nas dinozaury?