Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim , to jest najcenniejsze...bez tego usycham Emotikon: Mrugający

Dyskutant.PNG

Mieliśmy komicznego szeregowca, który przy całej kompanii, dowódcy odpalił na jego docinkę, też dosadnym stwierdzeniem: Panie (zamiast Obywatelu) Kapitanie, może i jestem głupi, ale tak jak pan, przed przełożonymi przez okno nie uciekałem (po libacji). Wstyd! Drugi, jak na apelu pułkowym dowódca pułku zbeształ przed całym żołnierskim "zaciągiem", jemu podobną szychę.

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Dyskutant.PNG

Tej odznaki szybko nie dostanę, może jakbym miał profil od początku, bez resetów, @Citi2017  pewnie szybko to zdobędzie, ma chłopak zacięcie 😉

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim , to na bank jest pewne, że @Citi2017  szybko osiągnie ten poziom. Jak się rozgada, to "parę kartek" muszę przewinąć po zalogowaniu się Emotikon: Szczęśliwy Przed chwilą spojrzałem w Jego profil. Ma lepszą statystykę od niejednego z nas + wiedza Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim  sporo tematów tworzy, AMA też jest jego domeną, tam można nazbierać więcej niż ja w 1/2 roku 😉

@Citi2017  ma zapał i młody, szybko weteranów dogoni 😉

@ketrasaArtur  też ostro wystartował i statystyki ma bardzo obiecujące 😉

Kto wie może oni jako "Guru" w 2020 będą, starą gwardię przegonią 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zatrzymane chwile

@Anonim @Anonim spokojnie. To że tak ostro wystartowałem, to tylko z tego powodu, że chwile czasu miałem oraz trochę wiedzy, którą się podzieliłem na NO. Nie zawsze tak będzie. 

Nie mniej jednak bardzo miło mi płynie tutaj czas z czego bardzo się cieszę. 

Kolejne rangi już tak szybko nie polecą. Na początku to szybko szło i muszę powiedzieć, że złapałem bakcyla. Teraz już aż tak mocno nie przywiązuję wagi. Za to miło jest, jak ktoś skorzysta z odrobiny mojej wiedzy i ciekawie się pokonwersuje z inteligentnymi osobnikami, od których można jeszcze sporo się nauczyć.

 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur 

 

Konkurencja nie śpi,dosłownie i w przenośni 🙂😀.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zatrzymane chwile

Wiem @DawidOrange Tobie szczególnie dziękuje za uwagi, które mi przekazałeś. W otoczeniu mądrych i ciekawych ludzi człowiek całkiem fajnie się czuje Emotikon: Mrugający

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zatrzymane chwile

No panowie jenerałowie @Anonim i @Anonim  Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Mam kolejną kapitańską *

 

 

Emotikon: LOLEmotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: MrugającyEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur  skoro jest nowa ranga kapitańska, to uwiecznimy tę chwilę 😉

Bez tytułu.png


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zatrzymane chwile

Dzięki @Anonim 

Teraz do następnej *   Emotikon: Bardzo szczęśliwy