Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 33, Ekspert
  • 3109
  • 3402
  • 105

Zatrzymane chwile

@burebusek  nie będę owijać w bawełnę, trochę zazdrościłem tobie... szlifów generalskich Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

Poziom 30, Ekspert
  • 7210
  • 7101
  • 72

Zatrzymane chwile

@irek6311napisał(-a)

@burebusek  nie będę owijać w bawełnę, trochę zazdrościłem tobie... szlifów generalskich Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Uśmiejesz się, ale do wieku 60 lat byłem w wieku poborowym do wojska RP. Niby jestem zwolniony, lecz Pan Bóg daje coraz częściej powołania do swoich orszaków niebieskich takim po sześćdziesiątce. Nikt nie obiecywał, że będzie lekko i przyjemnie. Z deszczu pod rynnę musztra!Emotikon: Mrugający

Highlighted
Poziom 26, Specjalista
  • 1685
  • 2718
  • 35

Zatrzymane chwile

Ja nie mogę, to ja wlazłem między Generały Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Co ja tu robię mały mizerny szeregowiec Emotikon: Mrugający

Chyba muszę zastosować się do tego, co dziś usłyszałem na CB od kierowców z mojej firmy: "Nie właź między tryby za zakąskę"  Emotikon: Mrugający

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut
Poziom 30, Ekspert
  • 7210
  • 7101
  • 72

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Delikatnie powiedziane @ketrasa . To brzmi bardziej dosadnie po męsku Emotikon: Mrugający...Panie Kapitanie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Kapitan.PNG

Poziom 33, Ekspert
  • 3109
  • 3402
  • 105

Zatrzymane chwile

Same "Awansy" dziś, ale dzień Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

Poziom 30, Ekspert
  • 7210
  • 7101
  • 72

Zatrzymane chwile

@irek6311 , chciałem przypomnieć @ketrasa , że się mylił, mówiąc, że wlazł szeregowiec miedzy jenerałów Emotikon: Język

Poziom 33, Ekspert
  • 3109
  • 3402
  • 105

Zatrzymane chwile

@burebusek  to fakt, @ketrasa  ma szlify kapitańskie, jakoś mi to umknęło Emotikon: Mrugający

Poziom 30, Ekspert
  • 7210
  • 7101
  • 72

Zatrzymane chwile

Ino patrzeć, jak nam Feldmarszałek @Rafał zrobi musztrę i sponiewiera za głupoty w niestosownym wątku Emotikon: Mrugający 

Poziom 33, Ekspert
  • 3109
  • 3402
  • 105

Zatrzymane chwile

To w temacie wrzucę @burebusek  na deserEmotikon: Bardzo szczęśliwy

burebusek.jpgTakie skrócone podsumowanie profilu Emotikon: Mrugający

Poziom 26, Specjalista
  • 1685
  • 2718
  • 35

Zatrzymane chwile

@irek6311napisał(-a)

@burebusek  to fakt, @ketrasa  ma szlify kapitańskie, jakoś mi to umknęło Emotikon: Mrugający

Ja też zapomniałem o takim osiągnięciu. Trzeba przecież kolejne stopnie przejść, a nie pchać się na jenerała Emotikon: LOL

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut