Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim , trzymam rękę na pulsie...żeby Wasze wnuki miały co oglądać Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@ketrasaArtur , potrafisz wejść w te albumy?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Zatrzymane chwile

@Anonim szpiegujesz mnie??? Właśnie szukam. To pewnie nie trudne, ale jeszcze nie namierzyłem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur  nawet nie trzeba tu szukać... Google też to pokazuje, dobrze że mam 3 żywot na NO, sporo znikło z wyszukiwarki 😉

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim , ja też sporo usunąłem, ale pewnie gdzieś krążą po sieci Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Zatrzymane chwile

Tak myślałem, że to nie jest skomplikowane. Wszystko jest w zasięgu wzroku i trzeba patrzeć na okruchy, jak to wspomina często @Anonim 

Dzięki @Anonim  za podpowiedź Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim  to że usuwasz na NO nic nie znaczy, jedynie ukryte zdjęcia są niewidoczne w sieci, Google to trzyma dalej co wydaje ci się że usunąłeś na ament, jak konto usuniesz tu, to nie uwiecznione chwile znikną z wyszukiwarki, reszta pozostanie niestety, tak to jest w sieci, anonimowy człowiek nie jest 😉

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Wiem o tym i dlatego dygam się, że mógł ktoś wrzucić do sieci foty narąbanego kolejarza Emotikon: Mrugający Nie jesteś w stanie tego ogarnąć.

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Uwiecznię chwilę... Generał Splendor 😄

NO 2.jpgNO 1.jpg

Pierwsze poważne odznaczenie na NO, od dziś mam szlify generalskie 😄

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Panie Generale...melduję wykonanie zadania Emotikon: Bardzo szczęśliwy Gratuluję awansu Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Zatrzymane chwile

No to musztra z rana gwarantowana Emotikon: sfrustrowany

 

Teraz już będziemy ustawieni w szeregu Emotikon: Mrugający

 

I salut Panie Generale Emotikon: Szczęśliwy