Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyciszenie powiadomień

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 283
  • 1053
  • 6

Wyciszenie powiadomień

Zauważyłem, że na forum popularnym jest pisanie wiadomości tylko po to by nabijać posty. Ogólnie OK, ale troszkę mnie irytuje duża ilość powiadomień. Zwłaszcza, że spora ilość postów to totalne bzdury. Czy da się "odsubskrybować" wątek? Myślałem, że opcja "wyciszenia" tak działa, ale się myliłem. Pozdrawiam;)

 

________________
* Przeniosłem z działu Konto Mój Orange – Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2124
  • 11933
  • 54

Wyciszenie powiadomień

Trzeba w profilu usunąć temat, wyciszyć powiadomień się nie da, odhacz też powiadomienia na @,

Jak ci piszący na forum przeszkadzają tymi powiadomieniami, to jako gość przeglądaj forum.

@atlas_cudow zgłoś spamerów do załogi Nasz Orange 😎

 

Tak na marginesie... Ja mam cały dorobek z profilu, oparty na tym co ci tak przeszkadza, wiedzy technicznej nie mam, powielam to co inni piszą 🙃😃

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 1013
  • 4

Wyciszenie powiadomień

Mam nadzieję, że tym tematem nie nabijasz sobie statystyk...? I pewnie nigdy nie zdarzyło ci się napisać żadnej "totalnej bzdury"? Same merytoryczne i fachowe wypowiedzi? Troszkę mnie irytuje taki post ale nie będę wyciszał odpowiedzi bo ciekawe co inni o tym sądzą.

BTW. To forum jest bardzo tolerancyjne ale również trzyma dość wysoki poziom i jakoś nie spotykam tu postów "nabijających" ale to moja opinia...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2124
  • 11933
  • 54

Wyciszenie powiadomień

Trzeba w profilu usunąć temat, wyciszyć powiadomień się nie da, odhacz też powiadomienia na @,

Jak ci piszący na forum przeszkadzają tymi powiadomieniami, to jako gość przeglądaj forum.

@atlas_cudow zgłoś spamerów do załogi Nasz Orange 😎

 

Tak na marginesie... Ja mam cały dorobek z profilu, oparty na tym co ci tak przeszkadza, wiedzy technicznej nie mam, powielam to co inni piszą 🙃😃


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 283
  • 1053
  • 6

Wyciszenie powiadomień

Oj nie bierzcie tego personalnie. Po prostu z wątku, który jest o tematyce A robią się takie tasiemce, w których są zgadywanki, potwierdzenia rzeczy totalnie oczywistych albo bezzasadna negacja. Sam staram się aktywnie uczestniczyć w forum. Z Orange jak i z technologią mobilną jestem związany zawodowo od 15 lat i chętnie się dziele wiedzą. Sam czerpie od Was informacje na temat sieci. Ale czasem po prostu ciężko się przekopać przez ilość zbędnych postów.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13479
  • 55138
  • 655

Wyciszenie powiadomień

@atlas_cudow  taki  to urok forum. 

Do mnie prócz tego co widać na stronie głównej ( koperta i dzwoneczek) żadne inne powiadomienia nie przychodzą. Powyłączałem wszystko... Co zaś dotyczy poziomu wypowiedzi, to nie można się znać na wszystkim, a poza tym czasem info płynące od postodawcy jest tak niejasne i skromne, że trzeba się domyślać i strzelać ( lub ciągnąć za język) 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2124
  • 11933
  • 54

Wyciszenie powiadomień

@atlas_cudow trzeba się przyzwyczaić 😃

Ja na forum jestem od początku i tylko karnację zmieniłem 🙃😃

Też te powiadomienia są dla mnie za natarczywe, ale czyszczę subskrypcję tematów, na moje oko FB jest gorszy pod tym względem i tam rzadziej pomagam, tu jest lepiej, albo ja tak tylko mam 😃