Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Walentynki

Anonim

Nie dotyczy

Walentynki

Wprawdzie to nie moje klimaty, lecz ze względu na liczną rzeszę młodszej generacji Społeczności NO,  pragnę Wam złożyć życzenia wzajemnej miłości oraz szacunku dla ukochanej przez Was osoby. Niech Wasza miłość rozkwita nie tylko od święta 😍

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Walentynki

Przyłączam się do Życzeń 😉

pobrany plik.jpg


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Walentynki

A ja się nie przyłączam!

Walentynki w Polsce to co raz większe wypaczenie idei, to teraz właściwie druga choinka: prezenty, życzenia... Każdy każdego kocha i każdemu życzy kochania - pięknie, ale nie o to przecież chodzi. W szkole też powariowali, np. 2 klasa podstawówki, robią sobie prezenty na życzenie: karteczki z zamówieniami, losowanie co kto komu, normalnie jak na Święta. Co to ma być??? Brakuje tylko Jingle Bells w radiu... Profanacja a nie Walentynki! No i komercja oczywiście, bo wiadomo czemu to służy...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Walentynki

Tak apropos ;)Tak apropos 😉

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Walentynki

@bluesmanniak, to co piszesz  z tymi prezentami to co najmniej dziwne.

 

Ciekawe ile osób wie skąd się to wzięło. Natomiast historia Świętego Walentego jest ciekawa.

Anonim

Nie dotyczy

Walentynki


@Wojciechnapisał(-a)

Ciekawe ile osób wie skąd się to wzięło. Natomiast historia Świętego Walentego jest ciekawa.


@Wojciech, ten, którego znam, urodził się 14 lutego 1966r. i wcale taki święty nie jest 😅 To mój bracholek 😀