Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Brakuje też rozpiski jak ustawić net w telefonie czy routerze, te z www pominę bo mało kto to ogarnia, takie śmieszny tekst przykładowo z telefonów wpisz konfigurację a na koniec kropkę, profil przecież się aktywuje klikając w niego (niefortunnie to kropka), wypadało by to poprawić bo klienci mają problem, byłem moderatorem na Forum GSM i szczerze mówiąc portal i forum tak mocno na luzie są prowadzone, żeby to miało ręce i nogi trzeba by trochę nad tym popracować, tak na koniec na portalu po co wiszą stare usługi prepaid jeszcze chyba z Ery POP na kartę?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Dwie sprawy może drobne ale kłopotliwe:

 

- Powiadomienia mail powinny być jeden raz a nie za każdym napisanym postem. Następny mail dopiero po przeczytaniu poprzednich wpisów...

Wyobraźmy sobie że ktoś napisze coś w poczytnym temacie i dostanie np 50 maili....brrrr 😞

 

- Klikamy w "Dołącz do dyskusji" i przenosi do pierwszego wpisu - przewijanie całego wątku. Powinno chyba  przenosić do ostatniego nieprzeczytanego wpisu.

 

PS. Tak z ciekawości: co to za skrypt forum? Autorski Orange? 


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

To po kolei :):

Ad. 1... skrypt nie jest autorski 🙂 stwierdziliśmy że chcemy dawać klientom to co najlepsze i skupić się na rozmowie z Wami a nie budowie narzędzi stąd platforma którą mamy to Lithium jedno z najlepszych rozwiązań na rynku. Dla przykładu na tej platformie działa:

https://community.spotify.com/
https://community.giffgaff.com/
https://community.skype.com/?category.id=English&profile.language=en

w Polsce tylko ING:
https://spolecznosc.ingbank.pl/

czasami na dole jest znak: powered by Lithium.

To co zobaczycie na innych społecznościach na tej platformie będziemy mogli szybciej lub wolniej wdrożyć u nas (w zależności od stopnia konfiguracji).

Ad. 2 powiadomienia możesz sobie skonfigurować w ustawieniach tak jak Ci pasuje 🙂
Ad. 3 masz rację mi też tego brakuje. Poprawimy.

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Generalnie ta platforma potrafi o wiele więcej niż tylko zwykłe forum ... ale po kolei 🙂 ... co więcej my nie chcemy wdrożyć tylko forum tylko zbudować prawdziwą społeczność tak jak robi to Google czy inne firmy 🙂 ..

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Ad. 1... skrypt nie jest autorski 🙂 stwierdziliśmy że chcemy dawać klientom to co najlepsze i skupić się na rozmowie z Wami a nie budowie narzędzi stąd platforma którą mamy to Lithium jedno z najlepszych rozwiązań na rynku.

 Nie znam tego skryptu i  przyznam że nie słyszałem o nim. Zawsze uważałem że  najlepsza jest płatna platforma  IPBoard z solidnym wsparciem producenta, którą znam dość dobrze. Zresztą wygląd tego Lithium przypomina dość mocno standart skin IPB  😄 


Ad. 2 powiadomienia możesz sobie skonfigurować w ustawieniach tak jak Ci pasuje 🙂

Ups... zgapiłem? 😞

 


 


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange



 Nie znam tego skryptu i  przyznam że nie słyszałem o nim. Zawsze uważałem że  najlepsza jest płatna platforma  IPBoard z solidnym wsparciem producenta, którą znam dość dobrze. Zresztą wygląd tego Lithium przypomina dość mocno standart skin IPB  😄 

IPB to faktycznie kombajn z mega wsparciem ale wtedy jezeli potrzebne jest samo forum. Lithium oferuje możliwość budowania całej społeczności i tak jak wspomniał @Remi używają go naprawde duzi gracze


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange



IPB to faktycznie kombajn z mega wsparciem ale wtedy jezeli potrzebne jest samo forum.


Błąd!   Forum IPB to tylko część platformy IPBoard. To jest cały "kombajn".. 😄

 


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Jozefg napisał(-a):


IPB to faktycznie kombajn z mega wsparciem ale wtedy jezeli potrzebne jest samo forum.


Błąd!   Forum IPB to tylko część platformy IPBoard. To jest cały "kombajn".. 😄

 


Prawda 🙂


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

znam IPBoard. Jest parę fajnych rzeczy szczególnie w zakresie samego forum. Zakres co posiada pokrywa około 20-30 procent tego co pokrywa Lithium przy czym duża część tego co potrafi Lithium jest niewidoczna bezpośrednio dla klienta. To całkowicie inne produkty. IPBoard to trochę jak skomercjonalizowana dystrybucja Linuxa. Niezłe, niedrogie i posiadające dużo funkcji lecz wymagające dość dużo czasu na utrzymanie. My poszliśmy trochę inna drogą, patrząc np. na rynek oprogramowania CRM to IPBoard to SugarCRM a lithium to SalesForce.

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Zastanówcie się dlaczego takie firmy jak Microsoft, Spotify, TMobile, Verizon, Telstra strategicznie nie decyduje się na wybór takich platform jak IBP lub nie pisze softu sama (np. Microsoft).

http://www.lithium.com/why-lithium/customer-success/

Tutaj nie tylko chodzi o samo oprogramowanie :).