Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

Właśnie zalogowałem się na dwóch różnych przeglądarkach dla potwierdzenia i nie puszcza ze statusu online.

Anonim

Nie dotyczy

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

Odniosę się jeszcze do "szkodników". Odliczając obecny mój licznik online (ok.175 min.), po piętnastej miałem wszystko odłączone z powodu gwałtownie napierającej burzy. Nie spodziewałem się, że z 30 st. na plusie w cieniu, "szkodnik" zaatakuje tak szybko. Ale na drugim biegunie jest inny "szkodnik", którego nie można było się pozbyć ze smartfona po wylogowaniu się najpierw z forum i kolejno z aplikacji MOEmotikon: Język To online jest ciekawym zjawiskiem. A mówią, że telewizja tylko kłamieEmotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

Trzeba bardzo się starać, tzn. czyścić co się tylko da, by skuteczność wylogowania odniosła pozytywny skutek. Pytanie tylko, czemu tak się dzieje  na MONO?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32491
  • 37043
  • 1374

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

Bo to są różne portale/systemy wbrew pozorom.
Anonim

Nie dotyczy

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

@Piotrekk85, specyfika przycisku wyloguj gdziekolwiek indziej (na założonych kontach) ma inne znaczenie niż w Orange? Śmiesznie to brzmi.

Anonim

Nie dotyczy

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

Jak obserwuje zachowanie się systemu to aż strach się logować do NO 

Przechwytywanie.PNGPrzechwytywanie1.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32491
  • 37043
  • 1374

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

W każdym serwisie może być inaczej. To tylko i aż "słowo". Nie wiem czy masz np. konto na facebooku i logujesz się nim na innej stronie. Często jest tak że mechanizmy logowania jednego serwisu nie są dobrze zrobione i źle to działa na drugim serwisie. Pytanie czy to błąd a jeśli tak czy i kiedy będzie naprawione, należy kierować do włodarzy tego miejsca.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32491
  • 37043
  • 1374

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

Co do bezpieczeństwa nie będę się wypowiadał. Inna sprawa (wg mnie bardziej wrażliwa) o której pisał @Anonim ok 2 tygodnie temu nadal nie jest załatana. Pytanie czy taki problem z wylogowaniem jest niebezpieczny? Osobiście nie znalazłem żadnego przypadku. A jak ktoś znalazł to sugeruje przekazać na priv zespołowi NO lub do działu bezpieczeństwa Orange.
Anonim

Nie dotyczy

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

Nie mam konta na facebooku czy twitter nie bawi mnie jak ktoś chce niech sobie zakłada. 

Anonim

Nie dotyczy

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

@Anonim, ja też nie mam i da się żyć bez tego. Ale, tutaj cytuję co pisze @Piotrekk85:"Pytanie czy taki problem z wylogowaniem jest niebezpieczny?" chociażby na "mądrzejszych" i bardziej dojrzalszych serwerach nie pozostawia tego pytania bez odpowiedzi. Kto ułatwia złodziejowi /hakerowi/ włam, ten jest naiwny jak dzieckoEmotikon: Język