Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Stare forum Orange


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Stare forum Orange

Dlaczego istnieje jeszcze stare forum Orange ?

 

Czy nie powinno być już usunięte i zastąpione  nowym,aktualnym

forum-Nasz Orange.

 

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Stare forum Orange

@DawidOrange  pokazuje się tylko w wyszukiwarce ,title,orange-,forumcategory , nie martw się, jak nie w Grudniu, to na początku nowego roku zniknie, było o tym pisane już 😉


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Kiedy zostanie usunięte Stare Forum Orange ?

Witam

 

Kiedy zostanie usunięte Stare Forum Orange ?

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy zostanie usunięte Stare Forum Orange ?

Już wkrótce je usuną, tak z ciekawości 2 raz o to pytasz, przeszkadza ci jego obecność 🤔


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Kiedy zostanie usunięte Stare Forum Orange ?

@Anonim 

 

Już mam :

https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Stare-forum-Orange/m-p/167433

 

@Wojciech 

 

Czy możesz połączyć dwa tematy w jeden ?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Kiedy zostanie usunięte Stare Forum Orange ?


@Anonimnapisał(-a)

Można, wystarczy zgłosić, jest stosowny przycisk, napisz by to moderator połączył, brakuje podglądu swoich tematów w profilu, pomysł dałem, ale wisi bez odpowiedzi Załogi Forum.


Gdzie jest ten pomysł @Anonim  bo ja uważam, że jeżeli Orange istnieje na rynku to stare forum również powinno pozostać. Tam jest dużo fajnych pytań i w ogóle to jest nostalgiczne forum wg mojej opinii.

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy zostanie usunięte Stare Forum Orange ?

@wscieklaewka  stare forum już mało aktualne, pora by znikło, też tam zaglądałem kiedyś, teraz już nie, pomysł dałem na dodanie własnych tematów do profilu, nie było pomysłu na pozostawienie starego forum 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Kiedy zostanie usunięte Stare Forum Orange ?

@wscieklaewka, na starym Forum Pomocy Technicznej jest bardzo dużo nieaktualnych informacji, archiwalne oferty, stare telefony. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Kiedy zostanie usunięte Stare Forum Orange ?

@Mariusz 

Ale ja Was tam poznałam, i nie chcę by go zamykano bo wszyscy się starzeją i zestarzeją - taka kolej rzeczy. Mam jedną zabawkę z dzieciństwa która jest już tylko rekwizytem Emotikon: Szczęśliwy ale jakże dla mnie ważnym Emotikon: Szczęśliwy

 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Kiedy zostanie usunięte Stare Forum Orange ?

@wscieklaewka 

 

Masz teraz nowe miejsce Emotikon: Szczęśliwy,na wspominki też Emotikon: Szczęśliwy.

 

Stare Forum Pomocy Technicznej Orange jest mocno pozycjonowane w internecie przez co niektórych wprowadza to błąd i mylą skansen z Nasz Orange Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Język.