Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2817
  • 7035
  • 183

Przywitaj się

@bronzub  Witaj ponownie Bronku. Wena twórcza do pisania tworzenia postów jest?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przywitaj się

Ojoj, jak miło🙂 Z żoną byliśmy na szczepieniu, a tutaj same "za(sz)czepki 🙂 Dziękuję bardzo za ciepłe powitanie i niech tak na dłużej pozostanie. Czy mam jeszcze wenę? Pewnie tak, a to dobry znak 😃 Nie jestem jakimś odludkiem, toteż trochę w innym stylu staram się roznosić dobro. Potwierdzić mogę z autopsji, że wraca niczym bumerang i dodaje skrzydeł 🙂 Mam nawet propozycję dla paru osób, którym trudno zdobyć się na zamontowanie programu antywirusowego. W rodzinie "wyczerpałem" limit, a mogę zapewnić jako administrator dostępu do Waszych danych, z dwudziestu stanowisk pozostałe do wykorzystania. Szkoda, by się marnowały, tak samo, jak propozycja przekazania GB z Flexa w innym wątku  🙂 Serdecznie pozdrawiam wszystkich 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Przeglądam te forum od kilku miesięcy 😎

Pora założyć konto i przywitać się 😉

Adam lat 28, informatyk z zawodu, zamiłowanie do nowych technologii, lubię gadżety 😄


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Przywitaj się

@Anonim  witaj w gronie forumowiczów NO 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12956
  • 53217
  • 617

Przywitaj się

@Anonim  Cześć....

Informatyk...jak znalazł.. 

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Lubię pomagać i potraktuje forum jako relaks, od problemów codziennych i pracy 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Przywitaj się

@Anonim witaj na forum NO i dziel się swoją wiedzą. Każdy skorzysta.

 

Fajnie, że @Anonim zawitał w tu. Już dawno nikt się nie witał.

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@ketrasaArtur  z tego co widzę to mało tu wpisów, klienci Orange szukają tylko pomocy, potem już tu nie piszą.

Ja dopiero będę mieć światłowód od Orange, może w Maju, ale czytam forum, by ogarnąć temat usług, bo to dla mnie nowość 😎

Telefon mam w Play obecnie, ale zastanawiam się nad Orange Love i pakietem usług 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Przywitaj się

@Anonim dokładnie, mało osób się wita, ale jak ktoś tu się przywitać, to najczęściej zostaje już na dłużej. Więc jak tu napisałeś, to na pewno zostaniesz na dłużej, wzbogacając NO swoją wiedzą. Pewnie i ja skorzystam.

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@ketrasaArtur  nie wiem czego mogę cię nauczyć 😆

Jesteś Guru na forum i pewnie lepszy specjalista 😎