Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Myślę że to efekt przemęczenia, w szczególności nieprzespanych ok 15 nocy w miesiącu 🙂 Ale...nie ma co narzekać 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Coś huknęło w mym pokoju Emotikon: Szczęśliwy Patrzę, a tutaj kolejny user "wylądował" na NO. Kwiatów nie mam, ale witam bardzo serdecznie @AliJar Emotikon: Szczęśliwy

AliJar.PNG


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 92
  • 0

Przywitaj się


zibihehe napisał(-a):

Powiem tak, NIE wiem jak dodać nowy post, NIE wiem jak dodać nowy temat, ponieważ nie widzę takiego przycisku jak "NOWY TEMAT", próbuje zadać pytanie do Orange ale strona jest tak skonstruowana że jak nie jesteś klientem orange to poza gotowymi odpowiedziami praktycznie nie masz możliwości zadania pytania. Całość jest nie przejrzysta i nie przystępna. Trzeba przejść lawinę zabiegów żeby zadać jedno pytanie. To jest coś nienormalnego. Pozdrawiam Orange- sieć szanującą czas konsultantów i moderatorów aby zbytnio się nie napisali... 😉


@zibihehe  Pomału się nauczysz wszystkiego 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Chyba nie pogniewa się @urszuladeptuchf jak dostanie oklaski? To chyba jest 9000 user(ka). Witamy w Nasz Orange bardzo serdecznie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

URSZULADEPTUCHF.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Mam przyjemność przywitać @SylwiaRJ, czyli 9671 usera. Witamy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

SylwiaRJ.PNG


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 10
  • 0

Przywitaj się

Witam wszystkich.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Przywitaj się

no siema


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 92
  • 0

Przywitaj się

No Siema @andy_stawowsky 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

@kometa, witamy w progach NO Jesteś kosmitą 9990!

9990.JPG

"Wpadłeś" do nas jak prawdziwa kometa i lądowanie było super Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Przywitaj się

czesc