Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z rejestracją na forum oraz logowaniem.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Problemy z rejestracją na forum oraz logowaniem.

Byłem w Orange na kartę. Przeszedłem do Flexa.

Po tym myku nie mogłem zalogować się tu na forum. 

Więc chciałem założyć nowe konto ale ...

Mam dwie opcje:

- Jestem klientem Orange

- Nie jestem klientem Orange

 

W opcji pierwszej podając numer telefonu otrzymuje info "Numer nierozpoznany". Numer wpisywałem w formie 9 cyfrowej, bez przerw, jednym ciągiem.

Pozostaje mi wybrać drugą opcję - "Nie jestem klientem Orange".

Zarejestrowałem się.

Czy będąc w Flexie nie jestem w Orange ?

 

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problemy z rejestracją na forum oraz logowaniem.

@szogun2 Flex to zupelnie inny system i niestety nie zalogujesz sie na forum na swoj stary numer😐


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Problemy z rejestracją na forum oraz logowaniem.

...ale Flex to w dalszym ciągu Orange, więc mają chyba błąd w sposobie rejestracji.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problemy z rejestracją na forum oraz logowaniem.

@szogun2 flex to w dalszym ciagu jest Orange, ale we flexie jest inny system 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problemy z rejestracją na forum oraz logowaniem.

@szogun2 przenosząc numer do FLEX zmieniasz automatycznie platformę i konto powiązane z numerem zostaje usunięte. Numeru FLEX nie da się zarejestrować w Mój Orange, dlatego wyrzuca  Ci błąd. 

 

Moja propozycja, którą podaję to: zakupić starter Orange za 5 PLN, założyć sobie na tym numerze konto również do Mój Orange, na numerze uruchomić Rok Ważności Konta (SMS pod numer 8002 o treści START, a po 11 miesiącach powtórzyć SMS-a). W ten sposób mam cały czas pewność, że konto ma numer z Orange na kartę i nie zostanie mi usunięte. Czemu wysłanie SMS-a po 11 miesiącach, aby mieć zapas czasu jak zapomni się przedłużyć RWK.

 

W Twoim przypadku dopisałbym tylko numer do obecnego konta, bo taka opcja jest możliwa.

 

Jeszcze wyjaśnienie. Pierwsze przedłużenie ważności numeru kosztuje 3 PLN, po 93 dniach jest bezpłatne. Ponieważ konto do przedłużenia RWK nie może być zerowe, więc zostaje 2 PLN na kolejne bezpłatne już przedłużenie ważności numeru.

 

Konto z przypisanym numerem zawsze jest pewne, że nie zostanie skasowane. Trzeba tylko pilnować ważności numeru. Dla mnie konto bez numeru może być wątpliwe i Orange w ramach czyszczenia systemu możne podjąć decyzję o usunięciu kont bez przypisanych numerów telefonu.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z rejestracją na forum oraz logowaniem.

@szogun2  konto możesz założyć bez SIM Orange, stare przepadło po przeniesieniu numeru do Flex.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Problemy z rejestracją na forum oraz logowaniem.

@ketrasaArtur 

Ja sobie przedłużam RWK co tydzień 😀 bo po co mam czekać 11 miesięcy jeśli to nic nie kosztuje 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problemy z rejestracją na forum oraz logowaniem.

@wscieklaewka tylko, że Ty masz już numer w Orange ponad 93 dni. Przed upływem 93 dni od aktywacji nowego numeru za RWK płaci się 3 PLN za kolejnego SMS-a. To sporo, a co tydzień to też bez sensu. Dlatego podałem najbardziej optymalny okres kolejnegj aktywacji RWK.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z rejestracją na forum oraz logowaniem.


@szogun2napisał(-a)

...ale Flex to w dalszym ciągu Orange, więc mają chyba błąd w sposobie rejestracji.


@szogun2, skoro mogłeś zarejestrować się na forum jako nie klient Orange (numerem Flexa), to konto MO do niczego Ci nie jest potrzebne, jak nie masz innych usług poza Flexem. Tutaj sobie czytasz i piszesz, a podgląd wszystkich spraw związanych z Flexem masz w dedykowanej aplikacji. Nie musisz sobie zawracać głowy takim rozdzieleniem. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Problemy z rejestracją na forum oraz logowaniem.

No tak - to sporo @ketrasaArtur  ale nie tak znowu strasznie 🙂  myślę sobie 😉