Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Powiadomienia z Nasz Orange na e-mail

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia z Nasz Orange na e-mail

Ostatnio powiadomienia na mój adres e-mail z Nasz Orange zaczęły docierać do etykiety systemowej Spam. Otrzymuję normalnie na dwie kategorie w Odebrane: Główne i Powiadomienia. Te, które zaczęły docierać do etykiety systemowej Spam, m.in. z dzisiejszym linkiem do zmiany hasła na koncie MO dziwią mnie trochę, bo 29 września testowałem działanie zmiany hasła dla usera Społeczności i dostałem link właśnie do Powiadomień. Oczywiście, ten dzisiejszy link do mojej zmiany hasła oznaczyłem go, że to nie spam, ale jak zacznie spływać ich więcej do spamu, to mimo ustawień w NO o powiadamianiu na e-mail, będę ich traktował jako spam. Jeżeli zaś do w/w kategorii, będzie ok. Dlaczego tak jest, że Gmail jedne z nich traktuje jak Oferta, inne jak Powiadomienia, a inne bez jakichkolwiek oznaczeń? A jeszcze inne jako spam, z wyjaśnieniem spamu od Orange(nowość u mnie!). Mógłbym odhaczyć otrzymywanie na NO powiadomień na maila, ale mi to w niczym do tej pory nie przeszkadzało. Teraz zmuszony jestem zaglądać do skrzynki spamu w Gmailu.

SPAM 1.PNGWyjaśnienie do spamu 2.PNGPowiadomienia e-mail 3.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Powiadomienia z Nasz Orange na e-mail

@Anonim, nie musiałeś nic odznaczać. Poczta opiera się na zgłoszeniach z sieci, stąd opinia systemu że to spam. Działa to na zasadzie, im więcej zgłoszeń na adresata, tym więcej będzie lądowało w spamie...reklamy Orange i Społeczność to jedna domena, więc sam widzisz. Niektóre wiadomości są inaczej grupowane i przechodzą. "Piąte przez dziesiąte" orientuję się jak to funkcjonuje, ale to i tak czarna magia 😛

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Powiadomienia z Nasz Orange na e-mail

@Anonim, jeżeli wiadomości spływają do skrzynki w zbyt krótkim czasie, zabezpieczenie poczty czasami wykrywa to jako spam 😉 Wszystko przez reklamy i przez to ze dużo ludzi oznacza to niestety jako spam...dla nas ważne info, dla innych tylko nie chciana korespondencja 😉

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia z Nasz Orange na e-mail

@mabud73, musiałbym spojrzeć jeszcze na godziny, bo tego nie sprawdzałem...chociaż...jedno mi utknęło w pamięci i było jakieś dwie godziny temu, i nie w spamie. Te grupowane mają określone pewnie godziny.

@mabud73, ja niczego nie oznaczam, a ten z linkiem nawet odhaczyłem, że to nie spam. Działania na skrzynce są z automatu Gmaila. Tak mi się wydaje.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Powiadomienia z Nasz Orange na e-mail

@Anonim, nie musiałeś nic odznaczać. Poczta opiera się na zgłoszeniach z sieci, stąd opinia systemu że to spam. Działa to na zasadzie, im więcej zgłoszeń na adresata, tym więcej będzie lądowało w spamie...reklamy Orange i Społeczność to jedna domena, więc sam widzisz. Niektóre wiadomości są inaczej grupowane i przechodzą. "Piąte przez dziesiąte" orientuję się jak to funkcjonuje, ale to i tak czarna magia 😛