Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Powiadomienia na NO

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia na NO

Od dłuższego czasu nękają mnie wyskakujące powiadomienia, że ktoś coś napisał w temacie, czy polubił post, rozumie x2 to samo, ale czasem x4 jest, szkoda że nie można tego wyłączyć. Może da się naprawić, bo na PC jako tako, ale na telefonie masakra, nie da się w tym czasie nic przeczytać, czy napisać.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Powiadomienia na NO

@Anonim przetestowaliśmy z @Rafałem, ta opcja wyłączy Ci wyskakujące powiadomienia:

 

Moje ustawienia > Powiadomienia > Ustawienia powiadomień > Wyłącz wszystkie powiadomienia wyskakujące w czasie rzeczywistym 

 

 

Kinga_0-1627406740505.png

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Powiadomienia na NO

@Anonim  tu masz rację może da się co da się zrobić z tymi powiadomieniami .🤗


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Powiadomienia na NO

@Anonim  a to ustawienie: Profil, Moje ustawienia - Powiadomienia - Ustawienia powiadomień - Ustawienia ogólne - Wyłącz wszystkie powiadomienia wyskakujące w czasie rzeczywistym.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Powiadomienia na NO

@Anonim przetestowaliśmy z @Rafałem, ta opcja wyłączy Ci wyskakujące powiadomienia:

 

Moje ustawienia > Powiadomienia > Ustawienia powiadomień > Wyłącz wszystkie powiadomienia wyskakujące w czasie rzeczywistym 

 

 

Kinga_0-1627406740505.png

 

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia na NO

@Kinga  muszę to aktywować, dziw że tego nie dojrzałem wcześniej 😋

Już to aktywowałem i dodatkowo wszystkie powiadomienia push, uspokoiło się 😄


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Powiadomienia na NO

@Anonim  ja mam to właśnie ustawione, tylko minutę spóźniłem się z odpowiedzią 😞 (pisałem z telefonu).

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia na NO

@slav72  niestety miałeś opóżnienie. @Kinga  była szybsza i obrazek dała 😍

Te powiadomienia wyskakujące w czasie rzeczywistym to chyba nowy dodatek, bo wcześniej jak tam zaglądałem to chyba tego nie było, albo przeoczyłem?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Powiadomienia na NO

@Anonim  raczej nie nowy, mam to ustawione chyba z pół roku, mnie też to denerwowało jak pisałem z fona (też bym wstawił obrazek jak bym był przy kompie 😁).

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia na NO

@slav72  pół roku albo więcej, tam nie zaglądałem, szkoda wielka, ale teraz ulga dla wzroku i spokojniejszy jestem 😄


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Powiadomienia na NO

@Anonim  teraz tak patrzę na licznik minut, chyba jednak byłem szybszy od @Kinga  😁😉 (tylko że bez obrazka 😓).