Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Powiadomienia na Forum

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia na Forum

3 dzień już powiadomienia żyją własnym życiem, raz mam powiadomienia z tematów w których piszę, raz nie, dymki powiadomień x2 lecą a czasem x4, czasami nie zapisują się w powiadomieniach, trochę to dziwne.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Powiadomienia na Forum

@Anonim drobne zawirowania z powiadomieniami mogą się jeszcze zdarzyć. Ma to związek z pracami po stronie dostawcy. Co prawda prace już się zakończyły, ale dajmy chwilę na stabilizację. Jeżeli po weekendzie będą jeszcze nieprawidłowości zbierzemy konkretne przykłady i będziemy działać 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Powiadomienia na Forum

@Anonim drobne zawirowania z powiadomieniami mogą się jeszcze zdarzyć. Ma to związek z pracami po stronie dostawcy. Co prawda prace już się zakończyły, ale dajmy chwilę na stabilizację. Jeżeli po weekendzie będą jeszcze nieprawidłowości zbierzemy konkretne przykłady i będziemy działać 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia na Forum

@Aśka_M  dziękuję za odpowiedż, tak myślałem że coś grzebiecie, bo tyle bugów by na raz nie wyskoczyło 😉

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia na Forum

@Aśka_M , to ja wrzucę maleńkiego buga. W powiadomieniach kierowało mnie do @Citi2017 , a dopiero za którymś podejściem do mojego. Spójrz też na godziny postów. Poza tym ładowanie przed chwilą było mulone (czekam na nasz orange, czy coś w tym stylu), a podczas logowania moja prośba była przetwarzana długo.

do Citi.PNGpowiadomienie.PNGprośba.PNG