Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Posty i komentarze w NO

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Posty i komentarze w NO

  1. Czy jest możliwe oddzielenie by nie występowało łączenie postów i komentarzy bo publikacja opinii robi się uciążliwa ze względu na ciągłą interwencję pewnych administratorów? 

 

 

 

 

___________________

*Temat przeniesiony z działu "Na kartę" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Posty i komentarze w NO

@Venomoth3  możesz łatwo tego uniknąć. Wystarczy, że gdy nikt jeszcze nie odpisał na ostatni dodany przez Ciebie post, który przed chwilą dodałeś, a chciałbyś coś do niego dodać, to zamiast klikać "odpowiedz", kliknij w menu wpisu (3 kropki w prawym górnym roku wpisu), a następnie "edytuj odpowiedź" jak na poniższym obrazku:

Kinga_1-1629992110296.png

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Posty i komentarze w NO

@Venomoth3  poczytaj regulamin forum, nie publikujemy postów pod postem, moderacja ma prawo je łączyć.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Posty i komentarze w NO

Ja przeczytałem regulamin tylko nie rozumiem co znaczy mechanizm jak mam tego unikać bądźmy szczerzy NO jest nie doskonały i nie precyzyjny @slav72 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Posty i komentarze w NO

@Venomoth3  jeżeli piszesz post pod postem i dotyczy on tego samego tematu (a zauważyłem że Tobie zdarza się to często, potrafisz napisać nawet 4 posty jeden pod drugim) to siłą rzeczy moderacja je połączy w jeden.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Posty i komentarze w NO

@slav72 i potem jest problem czepialskich moderów


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Posty i komentarze w NO

@Venomoth3  możesz łatwo tego uniknąć. Wystarczy, że gdy nikt jeszcze nie odpisał na ostatni dodany przez Ciebie post, który przed chwilą dodałeś, a chciałbyś coś do niego dodać, to zamiast klikać "odpowiedz", kliknij w menu wpisu (3 kropki w prawym górnym roku wpisu), a następnie "edytuj odpowiedź" jak na poniższym obrazku:

Kinga_1-1629992110296.png

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Posty i komentarze w NO

@Kinga no wreszcie konkret


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Posty i komentarze w NO

@Venomoth3  jeżeli oczekiwałeś takiej odpowiedzi jakiej udzieliła @Kinga  to trzeba było inaczej sformułować pierwszy post/pytanie, poza tym wszystko możesz znaleźć tu (1) O społeczności - Nasz Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Posty i komentarze w NO

@slac72 prawdę mówiąc nie umiałem go sformułować bo nie znałem wtedy genezy mego problemu