Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pomarańczowy świeżak czy Orange-owy weteran?


Zespół Nasz Orange
  • 1138
  • 8397
  • 23

Pomarańczowy świeżak czy Orange-owy weteran?

Drodzy użytkownicy naszej pomarańczowej Społeczności!

57153.jpg

Odwiedzacie nasze forum – jedni regularnie, inni okazjonalnie. Niektórzy pytają, inni pomagają. To, co nas łączy, to posiadanie usług Orange (wiem, wiem – są wyjątki).
I tu pojawia się pytanie, które chciałabym Wam zadać 🙂

 

Od jak dawna korzystacie z usług Orange?

 

Ciekawa jestem czy przeważają wśród nas osoby z wieloletnim stażem czy raczkujący początkujący? 😉

 

Ja jako klientka zaczęłam w 2005 roku w planie taryfowym Jedna Idea i trwa to do dziś 🙂 Nie tylko numer służbowy, ale też prywatne usługi w Orange Love + prepaid.

 

A jak jak jest z Wami

22 ODPOW. 22

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11672
  • 52

Pomarańczowy świeżak czy Orange-owy weteran?

Ja tam od czasów Idea kibicuję, weteran chyba jestem 😄


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 440
  • 3759
  • 19

Pomarańczowy świeżak czy Orange-owy weteran?

Ja na siebie nic w Orange nie miałam. Ale u mnie w domu od kiedy miałam jakieś 5 lat był telefon z TP. Jak byłam w podstawówce pojawiła się neostrada. Od paru lat rodzice mają Lova. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9902
  • 85

Pomarańczowy świeżak czy Orange-owy weteran?

Moja rodzina jest w Orange około 25 lat najpierw była Telekomunikacja Polska SA (Neostrada) a później Orange( pakiet Orange Love (Orane Love Neostrada a od roku Orange Love Światłowód) plus dwa abonamenty komórkowe. Chyba moja rodzina jest najstarszym weteranem w Orange, wieloletni staż w Orange 😄

Działanie usług oceniam celująco 🙂

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Pomarańczowy świeżak czy Orange-owy weteran?

Ja telefon stacjonarny mam od 1976 roku..a właściwie miałem... oczywiście z przenosinami, ale zawsze..w zeszłym roku zlikwidowałem razem z Neo....

Neostradę jeszcze 512kb/sek pamiętam w domu...

Nigdy nie mialem za to  SDI. 

Komórka po T-Mobile od dawna w Orange...


Zespół Nasz Orange
  • 203
  • 2781
  • 13

Pomarańczowy świeżak czy Orange-owy weteran?

Rok 2002, studia i pierwszy raz komórka... w Idei, numer który mam do tej chwili 😁


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pomarańczowy świeżak czy Orange-owy weteran?

U mnie lata osiemdziesiąte i dziewięćdziesiąte to stacjonarny telefon ale w TP (i już od dawna go nie ma), a  w prawdziwej pomarańczy do światełko (jedyna usługa tutaj, wcześniej nety gdzie indziej na simach(BC) i po miedzi) siódmy roczek leci (więc jestem raczej świeżakiem 😁 w Orange).


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11672
  • 52

Pomarańczowy świeżak czy Orange-owy weteran?

@agat13 pierwszy internet, to miałem ze stacjonarnym i szybkość była zawrotną, rodzice narzekali na blokowanie lini, trzeba było po nocy siedzieć 😄

To było bardzo dawno, za czasów TP SA 😆

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18432
  • 52697
  • 710

Pomarańczowy świeżak czy Orange-owy weteran?

Pierwszy telefon stacjonarny w mojej rodzinie, jeszcze za czasów Telekomunikacji Polskiej od 1993 roku (numer stacjonarny do tej pory aktywny), potem na tej samej linii internet na modemie wydzwanianym 20 21 22 z zawrotną prędkością 36 kb/s, to były chyba okolice 2000 roku. W 2000 roku pierwsza komórka z numerem IDEA POP (numer używany obecnie), od 2003 roku abonament zakończony dosłownie dzień temu, natomiast numer dalej aktywny, ale już w ofercie na kartę.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pomarańczowy świeżak czy Orange-owy weteran?

Też mam "ślub" z tepsą na dobre i złe, z kultowym na owe czasy telefonem stacjonarnym ATLANTEL 9909 z homologacją Ministerstwa Łączności RP. Neostrada była z prędkością 512kb/s. Ten model aparatu działa do dzisiaj, ale pierwszą komórkę miałem z Plusa. Budki telefoniczne i żetony umożliwiały mi kontakt z dziewczynami....ale to już było. Każde pokolenie ma swój czas😊