Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 62
  • 0

Pogaduchy

Gdybym nie zobaczył, że to łeba to dałbym sobie ręke uciac że to śnieg. Mam coś ze wzrokiem?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


@bluesmanniaknapisał(-a)

@wscieklaewkanapisał(-a)

 

Natomiast smażone kanie to dopiero raj w gębie @Anonim 🙂


Chwila, chwila, są już tegoroczne kanie? Gdzie???


Ja znalazłem "aż" dwie sztuki. Trochę to wcześnie ale pojedyncze się pojawiły.

Oprócz tego kurki i kilka maślaków ale "zasiedlonych" 😄

  Susza w lesie niesamowita, na leśnych dróżkach aż ziemia popękana..... Żeby coś pozbierać trzeba poczekać na jakieś opady....

Oby tylko leśnicy nie zarządzili jakiegoś zakazu wstępu do lasu ze względu na zagrożenie pożarowe...

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

@Wiktor Faktycznie wywołujesz nostalgię, parę lat temu, w okolicy, w Rowach, co roku przynajmniej 2 tygodnie spędzałem pod namiotem. Teraz niestety już się nie udaje. Smutny mężczyzna
Sąsiedztwo parku narodowego powoduje tam, że 1-2 kilometrowy spacerek i na plaży nie ma nikogo w zasięgu wzroku, do tego można doświadczyć atrakcji w formię burzy z gradem, podczas opalania, w Egipcie tego się nie dostanie. Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy


@Jozefgnapisał(-a)

@bluesmanniaknapisał(-a)

@wscieklaewkanapisał(-a)

 

Natomiast smażone kanie to dopiero raj w gębie @Anonim 🙂


Chwila, chwila, są już tegoroczne kanie? Gdzie???


Ja znalazłem "aż" dwie sztuki. Trochę to wcześnie ale pojedyncze się pojawiły.

Oprócz tego kurki i kilka maślaków ale "zasiedlonych" 😄

  Susza w lesie niesamowita, na leśnych dróżkach aż ziemia popękana..... Żeby coś pozbierać trzeba poczekać na jakieś opady....

Oby tylko leśnicy nie zarządzili jakiegoś zakazu wstępu do lasu ze względu na zagrożenie pożarowe...

 


W moich stronach (Warmia) kanie występowały dotąd w 2-ch rzutach: na początku lipca i we wrześniu. No ale w tym roku przyroda zwariowała i nic nie wiadomo, jak dotąd tylko kurki...

Anonim

Nie dotyczy
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Chować cenne rzeczy przed złodziejamiEmotikon: Język


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Na te zaćmienie to szykuję się już od paru dni, oby tylko chmury nie popsuły widoków 🙂

W załączniku próbny foto-strzał sprzed paru dni:


Moon.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Wygląda jak "krowi placek" usmażony na słońcu do budowy lepianek w pewnym kraju...albo nie dosmażony naleśnik (ostatni) w swojskim wydaniuEmotikon: LOL Do fotki nic nie mam-jest superEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Usmażony, bo w aparacie chyba nie najlepiej był ustawiony balans bieli, ale dzisiaj poprawię i powinien wyjść mnie wysmażony 😉 Ale za to dzisiaj będzie większy, bo pełnia i może wyjdzie z tego kania?! 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ja nie wytrzymam 🙂

Nastawiłam się na oglądanie, wyczekiwałam siedząc przed blokiem wpatrzona w niebo, a tu zero ciekawego widoku 😞  i co się okazało - ano oczywista oczywistość pomyliły mi się dni Emotikon: Smutny - toż to wczoraj był czwartek ajajaj a nie piąteczek  oczekiwany 😞